Jump to content

natalja

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

natalja

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 01.04.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://=)))))))) on küll

Profiili informatsioon

  • Interests
    AEROOBIKA<br> ((UUNISTUS- saada kuningannaks või fitgirli tiitli võitmine=)))
  1. mida te kingite oma...?

    sulle ka
  2. mida te kingite oma...?

    hmmm aga ta ei armasta ja ei tee sporti kahjuks
  3. mida te kingite oma...?

    tsau varsti on jõulud ja uus aasta tahaks midagi kinkida oma vanematele ja sõpradele aga ei tea mida? võib olla te annate nõu? txs
  4. Miks meeldib aeroobika?

    OOOOO mulle vaga meeldib aeroobika! sest kui sina tantsid sa unustad oma probleemidest=) ja sul on vaga hea tuju ja enesetunne=) eriti mulle meeldib kui mind vaadatakse =)armastan ka trenni teha ja tahaks tulevikus sellisel alal midagi saavutada proovin käia igale üritustele mis toimub estis nagu sellised harrastajatele päevad ja fitgirl ja kuninganna dance this is so great! isegi koolis (11 klass) istun ja mõtlen kuidas tantsida=) jep
  5. Teie päeva plaan

    E-R 7.00 tõusen üles=( 7.40 lähen kooli 15.00-16.00 teen kodutööd(mõnikord) 16.30-21.00 olen trennis(aeroobika tegemas=)) 21.00 söön , arvutis mängin,vaatan telerit ja jte.. 23.00-24.00lähen magama =)LAUPÄEV! 10.00 TÕUSEN ÜLES 12.00-17.00 olen inglise keeles kursis! 17.00 vatan tv või mangin arvutis või jalutan sõpradega ... 24.00 lähen magama PÜHAPÄEV 09.00 Tõusen üles 10.00-11.00 kodutööd teen(mõnikord) 11.00 mangin arvutsi ,jalutan koos sõpradega ja jtte 16.00-19.00 trennis=)-minu lemmik tegemis parast vaaatan või jaslutan sõpreadega 23.00 või hiljem laäen voodi!
  6. O OLI MEGA ERITI MEELDIS NIKE DANCE JA ARCTICPRESENTATION!
  7. no miite proffisionaalsed aga ,,igaljuhul,, äivad ALMOST igale üritustele nagu aerobikakuningaana ja fitgirl ma olen venelane ja andke andeks et kirjutan vigadega
  8. hmmm....ei tea mida küsida aga noh .. kas eelmisel aastal oli hea see Tartu asi=) ja andke nõu kas ma pean midagi koos võtma, ma arvan kui ma seal tahaks natukene süüa peale see toidupaki ja üks veel kui vanast tavaliselt on inimesed kes tegelevad aeroobikaga proffissionaalsed ja tahavd mida gi savutada kas 17 pole vähe?(stupid question=)
  9. valutavad lihased

    uh mina täna esimest korda tegelesin BodyPumpiga ..... ohh see on nii raske eriti käed natukene valutavad=)
×