Jump to content

ohjeekim

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ohjeekim

  • Tase
    Vaatleja

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://
  1. Ma ei tea kas olen õiges kohas aga tahaksin/paluksin veidi nõu/abi teadjamatelt inimestelt. Nimelt anonüümsena hetkel, on vast kergem tunnistada, et olen väga tugevas ülekaalus ning tõenäoliselt jõusaal, kui selline, ei oleks hetkel minu jaoks lahendus. vähemalt ma arvan nii. olen varasemalt korduvalt proovind kaalust alla võtta ning viimane kord see ka õnnestus - võtsin ennast kokku ning pidasin dieeti ning (nagu siit ühest kommentaarist lugesin arvamust, et pole võimalik üksinda end saledaks võimelda) võimlesin regulaarselt kodus üksinda - tulemuseks oli - ca 8 kuuga -30kg, mis oli vägagi ilus number. kuid paraku keeras eluke tol hetkel väga keeruliseks ning see kõik.. njah. mida ma siin ikka keerutan - olin ülimalt loll ja andsin alla. kehakaal oli tol hetkel just sellises staadiumis, et ei liikunud ei üles ega alla ning vahel isegi aint ülesse. lisaks siis veel paar asja ning rumal inimene lõi lihtsalt käega... antud hetkel tundus see mõistliku tegevusena, nüüd ei jõua ära kahetseda. aga see selleks. praeguseks hetkeks on see kehakaal sama suur kui kunagi ammu, kui alustasin eelmainitud kaalulangetamist aga mure on sama - tahaksin uuesti alustada aga aus olla, siis nagu ei oska enam kuidagi algust teha. ma tean, et kui ma alustaksin uuesti, siis jaguks seda tahtejõudu ka - sain sellega eelmine kord hakkama, siis saan ka nüüd. aga see alustamine ja enda kättevõtmine.... seega sellest tulenevalt siis nõu küsimine - millega ma peaksin alustama? jõusaali ma oma paksu prset nii väga ei julgeks tuua...kuigi ma tean, et ma teen seda enda jaoks, on vast see loomulik ja ka inimlik tunda ennast ebamugavalt ja just sellepärast, et ma olen ennast nii käest lasknud... aga samas tahaksin ikkagi nõu saada - kuhu ma peaks üldse pöörduma - kui ma ehk ei ole oma murega kuigi õnnestunult siin õiget teemat leidnud? kas sellist asja nagu eratreenerid - on olemas ja keda soovitaksite? Hindade kohta ei tea ma ka midagi. oeh. üleüldiselt oleks soov hakata endaga jälle tegelema ja leida keegi, kes oskaks oma nõuga mind aidata. rahas küsimust ei ole ja ka sõiduvahend on olemas. ainult infot, mida teha, kuidas teha või kuhu kasvõi pöörduda oma murega - oleks ülimalt armas ning teretulnud. ehk oskab keegi aidata. Igatahes, päikest!
×