Jump to content

taimz

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

taimz

  • Tase
    Vaatleja
  1. hea teenindus :)

    Tellisin portsu toidulisandeid e-poest ja sain meeldivalt hea teeninduse osaliseks.Kaup tuli kiirelt kohale (2 päeva) ja lisaks leidsin pakist ka posteri koos Ott Kiivika autogrammiga Super..tellin ka edaspidi
  2. Palju keegi rinnalt surub

    Kaalun umbes 75 kg! Teen iga trenn 4 seeriat : 10 x 75kg 8x 80kg 6x 85kg 4x 90kg Max surun 105 - 110
  3. Treeninguga alustamine

    asi selles..et mul üsna algeline jõusaal....siit amazonist päris sellist kava ei leia....nagu minu saalile kohane..seega kasutasin raamatugogust laenatud vanemat raamatut...
  4. Treeninguga alustamine

    Mul on selline lugu,et elan suht väikeses kohas,õnneks on siin üks väike jõusaal...kõik vajalik on olemas....hantlid,kang ja 7-8 masinat ja muud pingid jne..ok..treenerit pole nagu mitte kuskilt leida...väljapääs järgmine...otsisin raamatukogust materjali ja silma jäi raamat : Kulturism 2.Sealt leidsin endale suurepärase kava...algajatele..mille järgi olen viimased 4 kuud treeninud...ise olen rahul..nii kaalu..kui ka 2-3 cm igast kohast juurde tulnud...nüüdseks pean kava vahetama hakkama...natuke üksluiseks muutunud..
  5. kaalust alla kiirelt

    Tähtsaim on tahe+järjepidevus+sihikindlus Nende kolmega suudad teha imesid
  6. kõhulihaste väljatoomine

    Harjutused leiad siit samast...www.amazon.ee..otsi natuke
  7. Kaalu vähendamine

    Ma ei tea kuidas on kaalu vähendamisega,kuid kaalu juurde saamine käib samuti väga vaevaliselt...kõige tähtsam,et eesmärk oleks ja pingutada...pingutada...siis tulemused kindlasti kiiresti tulema...korralik toidukava ja korralikult koormust jõusaalis...suveks oled kindlasti kõvasti alla võtnud
×