Jump to content

RVN17

Kasutajad
  • Sisu loend

    25
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

RVN17

  • Tase
    Algaja
  1. 30.04-Vastse-Kuustes rinnalt surumine!

    Mees, ma ju sain alguses aru, et see oli mõnitus!!! See esmapilgul tundus küll mõnitusena!! Ja mõnitustele ma vastamata ei jäta! Kirjutasin enne, et kriitika on teretulnud. Mõtlesin seda tõsiselt. Aga ega ma ka mõnituste pärast ei loobuks sellist üritust veel korraldamast!! Aga aitäh kõikidele osalejatele ja loodetavasti 6 kuu pärast kohtume uuesti!! Siis on ka kang sirgem:)
  2. 30.04-Vastse-Kuustes rinnalt surumine!

    Aitäh toetuse eest!! Teinekord küsingi:) Sorry!!!! Sain valesti aru:)
  3. 30.04-Vastse-Kuustes rinnalt surumine!

    Tahaksin näha kuidas sina ise, täiesti üksinda, enda raha eest, korraldad surumisvõistluse:) Kutsu mind ka siis..naerame koos:) See kang tõesti oli nagu oli..tunnistan, et ei leidnud seekord paremat!! aga mul polnud aimugi, et tulevad tüübid, kes tahavad üle 200kg suruda!! kriitika on alati teretulnud..selle vastu pole mul midagi..aga kui sa mõnitama kukud, teadmata pooli tegureid, siis käi *****!!!
  4. 30.04-Vastse-Kuustes rinnalt surumine!

    Selleks korraks saidki võistlused ühelepoole. Suur tänu kõikidele, kes vaevusid kohale tulema!! Kui korraldus ja auhinnad jätsid ehk natuke soovida, siis tulemused olid selle eest päris korralikud!!! Niisiis kohtunik oli Imre Vähi. Võistlejaid oli 16. Kõige rohkem võistlejaid oli kehakaalus -85 kg(5 võistlejat)ja kõige vähem võistlejaid kehakaalus -75kg(2 võistlejat) Väga korraliku tulemuse eest hoolitses Erik Kuningas surudes publiku tugeva toetuse saatel 200kg esimesel katsel küllaltki kergesti! 210kg siiski enam üles ei läinud osaliselt kangi pärast, mis oli kõveraks paindunud!! Temale läks ka võitjakarikas!! Võimsa kehaehitusega 17 aastane Marko Traks surus 135kg. Isiklik rekord on tal aga 155kg!! Tegu on kindlasti tuleviku mehega, kes võib jõuda väga kaugele!! Tulemused: alla 18 aastased: 1)Marko Traks-135kg 2)Karel Villak-77,5kg 3)Toomas Hunt-55kg 18 ja üle: -75kg: 1)Priit Priimägi-130kg 2)Janar Volmer-115kg -85kg: 1)Madis Kure-140kg 2)Janek Kõrgmaa-132,5kg 3)Siim Sammalkivi-122,5kg 4)Lauri Lani-105kg 5)Arvo Neeme- kahjuks ei saanud tulemust kirja, sest riskis tõsta 115kg 3x, kuid väga napilt ei läinud kang üles. Rekord on tal aga üle 120kg. -100kg: 1)Taavi Unt-170kg 190kg jäi seekord alistamata 2)Kalle Vall-160kg 3)Priit Päkko-142,5kg üle 100kg: 1)Erik Kuningas-200kg 2)Magnus Kõur-165kg 190kg seekord ei läinud 3)Riho Pärg-80kg Tema rekord on aga oluliselt parem. Parem tulemus jäi nii temal, kui ka paljudel teistel, kõvera kangi taha:( Loodetavasti novembri kuus korraldame uue, kindlasti palju korralikuma võistluse!!! Aitäh kõikidele, kes võistlesid ja kes lihtsalt pealt vaatasid!! Suur tänu ka kohtunik Imre Vähile, kes hoidis kõikide tuju üleval oma asjakohaste naljadega!!
  5. Segaduse vältimiseks ja suurema tähelepanu saamiseks kordan üle, et võistlused peetakse 30-ndal aprillil!! Registreerimine algusega 13.00!! Olen kuulnud jutte, et mõni tahab tulla 29-ndal kohale, aga, siis peaksite 24 tundi ootama:) Kohtunik on Imre Vähi!! Kategooriad:alla 18 aastased: üle ja alla 70kg 18 ja üle: -75kg, -85kg, -100kg ja üle 100kg Osavõtumaks võistlejatele 50-(eelnevalt reklaamitud 40- on ikkagi natuke vähe võrreldes teiste võistlustega) pealtvaatajatele 10- Reeglid: *surumine max. raskuse peale! *abivahendite kasutamine nagu surumissärgid jms. (v.a. kindad, randmetoed jms.) kasutamine on keelatud!! *Põrkega surumine lubatud!! *Haardelaius omal valikul!! Lisainfo: tel. 56 709 616 e-mail: rvn18@hot.ee Mina olen Siim Sammalkivi!
  6. Rinnalt surumise võistlus!

    Võistlus toimub jah Vastse-Kuustes, Vastse-Kuuste koolis!! See on 15 km.Põlvast. Toimub 30.04 algusega 13.00
  7. Rinnalt surumise võistlus!

    On siis nii, et võistlused peetakse hoopis 30-ndal aprillil!!! Registreerimine ikka kell 13.00 ja võistluste algus 14.00!!
  8. Ei ole vaja k6htu nii palju treenida!

    Mina arvan, et nähtavate kõhulihaste jaoks tuleb neid treenida pidevalt ja järjekindlalt!! Olen regulaarselt kõhulihaseid treeninud 14-ndast eluaastast peale, nüüd siis üle 5 aasta! Ei ole vaja teha metsikult palju seeriaid ja kordusi. Küll aga tuleb kasutada suuri raskusi ja raskeid harjutusi. Eriti just algajatel. Ise treenin kõhulihaseid 1-2x nädalas, teen 4-5 seeriat ja 3-4 harjutust. Tähelepanu tuleb pöörata ka tasakaalustatud toitumisele ja aeroobsele treeningule. Muidugi teiste puhul võivad töötada teised meetodid!!
  9. Rinnalt surumise võistlus!

    Mulle meeldivad ka need rohkem Tahaks teada, et kuidas selle vanuse arvestusega seis jäi(kuni 18, 18-20, 21+ ?) ja kas vanust arvestatakse päevase täpsusega või lähevad samal aastal sündinud kõik ühte patta? Vanuseklassid on alla 18 ja 18 ning üle selle!! Vanust arvestatakse päevase täpsusega!!
  10. Rinnalt surumise võistlus!

    Kuna soovijaid oli päris palju, siis on kõige mõtekam teha sellised kaalud!! Alla 18 aastased üle ja alla 70kg. 18 ja üle kuni 75kg, kuni 85kg, kuni 100kg ja üle 100kg. Selliste kaaludega peaks enamvähem kõik rahul olema ma loodan!!
  11. Rinnalt surumise võistlus!

    Väga õige jutt!!
  12. Rinnalt surumise võistlus!

    OK, lõplikud kategooriad on sellised: *alla 18 aastased-üle ja alla 70kg *18 ja üle on siis kuni 75kg, kuni 85kg, kuni 100kg ja üle 100kg Need arvatavasti jäävadki. Kui kellelgi on muid mõtteid, siis andke teada. Ja kui on piisavalt palju kergemaid mehi, siis andke varakult teada!! Sest võistluse eelarve ei ole teab, mis suur. Järgmised võistlused tulevad rohkemate kaaludega!!
  13. Rinnalt surumise võistlus!

    Põlvast 16 kilti Tartu poole! Siis keerate paremale ja 350m pärast oletegi kohal. Suur valge maja! Ma ise kaalun ka samasse kanti. Andke teada palju kaalute, siis teamegi mis kaale teha!
  14. Rinnalt surumise võistlus!

    Kui nii teha, siis poleks eriti mõtet vanuseklasse ka teha! Vaevalt alla 18 aastaste seas 90kg mehi eriti on. Teha siis nii, et alla 18 aastaste seas ainult üks kaal(nt. ~80kg)(kui just ei tule kedagi kes kaalub rohkem), või tehagi kategooria kuni 17 aastased? mida arvate? ja 18 aastastel ja üle selle rohkem kaale. Näiteks nii nagu sinul kirjas. Aga kas tõesti on võistlejaid, kes kaaluvad 60 kilo kanti? Kui on, siis andke teada..
  15. Rinnalt surumise võistlus!

    ei nii jah ikka ei tee:) eks siis ole näha mis kaalud tulevad, kui võistlus lähenema hakkab..
×