Jump to content

antonhansen

Kasutajad
  • Sisu loend

    178
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

antonhansen

  • Tase
    Kasutaja
  1. Tõstmise isiklikud.

    No andke andeks aga see on võimatu.
  2. Värniku tulemus

    tegemist on 99% kasutaja andreazega ju, miks temaga üldse rääkida...
  3. Vot see on trenn!

    kirjutab küll täpselt andreaze stiilis...
  4. Lightweight baby:)

    sul on muidugi nimest näha et tegemist on kõrgelaubalise tegelasega
  5. Natuke kunsti

    Milliseid lollusi sa mõtled?
  6. Armukesed.

    Kust sa sellist "nalja" huvitav kuulsid?
  7. PIIM!

    respekt
  8. PIIM!

    tavalist alma 2,5 % piima, mingi liiter-poolteist päevas.
  9. Alkohol

    joogiga on see probleem et alguses teda kulub vähe aga niiöelda "treenides" suurenevad kogused, tean isiklikult tüüpe kes lahendavad liitrise viina kahe peale ja lähevad veel õlle järele.
  10. Alkohol

    oi, peale trenni võtta saunas paar õllet on väga hea!
  11. Toetan Eesti Vabariigi valitsust ja peaministrit !

    See on tõsi jep, olen ka ise elus lollusi teinud just suures massis, tekib selline karistamatusetunne vms.
  12. Toetan Eesti Vabariigi valitsust ja peaministrit !

    Probleem on minuarust just eriti selles et ok, maailma avalikkuse jaoks võib see asi tõesti kuu-paariga maha rahuneda, Venemaa võib oma tooni maha tõmmata jne. Aga propaganda Venemaa enda sees ei peatu. Ja kui ikka 120 miljonit või sinnakanti inimest Eestit vihkavad...
  13. Toetan Eesti Vabariigi valitsust ja peaministrit !

    Enemy, praeguse seisuga on venemaa raudtee katkestanud naftatarned Eestisse. Ma ei arva et siin midagi oleks üledramatiseeritud. Oled ehk kursis mida Venemaal praegu Eesti kohta öeldakse? Täna koolis loeti meile ette Vene kirjanike liidu vms. pöördumine, kus pmst öeldakse et Eesti politsei tapab naisi ja lapsi, et eestlased on KÕIK fašistid jne. Olukord on äärmiselt hull. Ansip ei ole ingel, inimesed, kaugel sellest, aga minu poolt temale praegu absoluutne toetus. Eestlased ja eestimeelsed inimesed peavad praegu kokku hoidma.
  14. Savisaar MAHA!

    Ei usu et talle lähevad, aga vast eestlastele üldiselt. Olen kuulnud et päris paljud keskerakondlased on otsustanud parteist välja astuda, muidugi see võib lihtsalt kuulujutt olla.
  15. Savisaar MAHA!

    Üheskoos suudame savipätsi kukutada! kella 20:23 seisuga 70069 allkirja antud!
×