Jump to content

mota

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mota

  • Tase
    Algaja
  1. Väiksemad lihasgruppid reageerivad hästi pumba effektile. Proovi pumba effektiga toidulisandeid ning leia endale sobivad harjutused. Mulle näiteks meeldivad harjutused Scott pingil, tunnetan biitsa paremini. Korduste arv 12-15. Tunneta lihaste kontraktsiooni. Pumpa lihas pungini verega täis. Õhtul masseeri biitseptseid. Suurte raskustega võid kergelt vigastada biitsa ja randme- küünarliigest.

  2. Jah. Kuigi mingid konkureerivad samalaadsed tooted olid odavamad siis retsept oli Glucadolile. Umbes 200 oleks maksnud teise tootja sama toimeainega toode ilma retseptita.
  3. Tglt ongi nii, et glükosamiini müümisel toidulisandina võivad apteegid sinna otsa keevitada mis iganes. Retseptiga ja nö. ravimina on võimalik maksimaalne juurdehindlus riigi poolt määratud ja oluliselt väiksem. Ehk u. 270 krooni maksva glükosamiini vahe minu jaoks oli retseptiga u. 100.- Ehk siis kui on plaan soetada endale selline lisand soovitan perearstilt retsepti küsida. Toote koostist see ei muuda.
  4. ma tegelikult tahtsin seda veel öelda et kõik su artiklite viited on pärit 2007 aasta algusest. Minu poolt on kõik. Räägime Marek Kalmusest või dopingust parem. Näiteks kõik kes te olete kunagi kreatiini kasutanud- Prantsusmaal suhtutakse teisse kõigisse kui keemikutesse.
  5. See läheb küll väga offtopicuks aga mulle ei anna rahu ikka http://www.theoffside.com/leagues/mls/top-...es-in-2008.html
  6. http://www.postimees.ee/?id=20168 Kuigi vahet pole tegelikult sest see pole siin teema. Tõenäoliselt ei ole David Beckham huvitatud oma raha sellelaadsest kulutamisest.
  7. David beckhami aastapalk Los Angeles Galaxys on 5,5 miljonid dollarit
  8. Naharebendid

    Need kreemid suht kasutud naharebendite vastu. Ise kasutasin Contraxtubexi. Loobusin õige pea. Ajapikku tuhmuvad need rebendid ise ära. Mul kummagi õla peal läheb kaenla alla nii 20 cm venitusarm, lisax siis veel piica peal, vasakul rinnalihasel ja reite sisekülgedel. Alguses olid punased ja paistsid silma aga hetkel suht märkamatud. Nendega võitlemisex soovitan solaariumit või päikest võtta- tuhmuvad kiiremini. Mul tekkisid need põhiliselt sellepärast et võtsin liiga kiiresti juurde. Koos lihasmassiga suurenes ka rasvkude. Ja nii ta läx. Hetkel kõik kontrolli all ja võin ennast kasvõi purux pumbata ilma et kuskilt miskit veel rebenex Et minu soovitused siis kaalukasv kontrolli alla ja soll juba olemasolevate armide ravix
  9. Kelle selg see on?

    2. Alexander Fjodorov
  10. Coleman: Oooo Argo näita mulle kuidas saada selliseid biitsepseid nagu sinul. Mul on kõrini sellest et valged poisid mind mr. Olympial peksavad. Aita mul võita tagasi mu troon. Pliiiiiz.. ma teen kõik mis sa käsed. Vaata mul on isegi samasugune keep. Argo: Et jõuda sellele tasemele nagu mina vajad sa reaalset võlujooki. Võlujooki mis mul siin potis keeb. See annab sulle lausa tiivad. Aga vot seda sheiki sa ei saa. Kugista oma BSNi edasi ja vaata kuidas ma kevadel pulti lendan...
  11. kui vanalt hakkasite massi viskama?

    16- 18 oli püsiv kaal mingi 88-89 nüüd 21selt umbes 105 ja seda on tegelikult väga vähe 194 cm juures
  12. jalapress

    vähemalt on tänapäeva noorte areng märgatav ju
  13. jalapress

    kujuures isegi värv on sama sellega on minu arust ainult see probleem et kui jalad liiga tugevaks lähevad ei mahu kettad peale ära enam.. praegu vist mingi 100 kg varuks veel ikka.. ühesõnaga ei tohi jalga palju teha.. pärast on liiga hea veel
×