Jump to content

3peemot

Kasutajad
  • Sisu loend

    46
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

3peemot

  • Tase
    Algaja
  1. Sumomaadlus

    kord näidati lõbusat saatelõiku kus USA lennukikandjal olevad jalaväelased, üsna korralikult trenni teind poisid, tegid nn. sõpruskohtumist miski jaapani sumokooli õpilastega. need nägid siuksed 90 kilo ringis ästisöönd-treenind vennad välja. tehti siuke 12vs12 meest võistlus ja seis jäi 7:5 v 5:7. ei mäleta kumb võitis, aga jänkid said kohati vastu päris kenasti ikka
  2. Millist muusikat kuulate?

    tundub nagu mõni praktikant oleks emorist kinga saand ja nüüd elab oma küsitlemisvajadust siin foorumis välja mina kuulan seda mida inimesed räägivad.
  3. lihastreening ja rasvapõletus. Aeg sealmaal, et vaja sixpäki peal akata juustu riivima. suvi junou nüüd olen juba kuu jagu ranget dieeti pidand ja talvel ostet püksid ei seisa jalas ja muidu ka igati kitsam ja kuivem olemine. nädalis miski kilo v ehk tiba rohkem kaob. trenni olen teind ikka nii nagu vanasti, nii palju kui jaksan. ikka maksimum ja maksimum. kui tekib veel treeningpartneriga võistlusmoment siis veel natuke rohkemgi. aeroobset lasen pool tundi igal trennipäeval, 4 päeva nädalas, ja laupäeval ujun kilomeetri ja peale (1200 - 1500m) tekkis mõte küsida teadjate meeste käest et ehk on tegelikult lihastreeningu juures vaja midagi jälgida. näiteks et päris sodiks ikka lihast ei treeniks iga kord. kui toitaineid piisavalt pole siis need lihad ju ei taastu ja läheb palju kaotsi. kui ülaltoodud järeldus õige on siis miuke oleks soovitus. teha lihtsalt keskmist pumbet v teha 80% sellest mis suudan v kuidas? kui kellelgi on oma miski rutiin mis kannatab ka jagamist, aga palun
  4. Teie seksuaalne orientatsioon?

    ma võtan hantli ja taon sellega pesumasinat kodus... sellist vastusevarianti pole kahjuks
  5. Randmed/käsivarred

    tekkis küsimus randmetreeningu kohta. nimelt on endale trenni tehes mulje jäänud et ranne/käsivars saab ikka triitsepsi ja eriti biitsepsi juures juba niigi tõsist vatti. Palju proportsionaalselt neid harjutusi tehakse võrreldes nendeeelmiste lihasgruppidega. nii nagu mõni vend näiteks peaaegu ei tee kõhtu, palju on neid kes rannet eraldi ei piina?
  6. Maitsvad proteiinipulbrid

    ma siin hiljuti ajasin teemat et miks ei ole soolaheeringa v pitsamaitselist sheiki??!? ah? no ei ole see gaseeritud Kaboom on jumaal äge, eriti siis kui riietusruumis see matakas ära käib... valguristsed ise olen proovind lemon whey'd, vahutab nagu põrguline maitseb magus nagu mitridaatsium, vist on miski sidrunilõhn ka juures. siis Protein No 1. shokolaadi oma on täitsa pandav, see teine on suht neutraalne magus möga. hetkel litsun Protecit, maasikamaitselist. see on ikka täitsa jube, sinna on miskit paksendajat sisse pandud nii et ei vahuta ja muutub miskiks geeliks, maitseb nagu need Vau helendavad maasikajäätised ja kui siis 5 mintsa pärast tervisliku krooksu välja lased on kõik kohad seda "maasika haisu" täis rohkem valgutanud ei ole... siiski, siiski mitte miski ei löö head lihatükki!!!
  7. Kas kasutaksite steroide

    see kes loeb see näeb et vaevalt tal keemiasat tripper tuli mõni sportlane võib põmmpea ka olla
  8. Kas kasutaksite steroide

    mul üks vanem tuttav rääkis et kohe kui ta proovis steroidikuuri sai ta tripperi ka... vaevalt et nüüd keemiast aga kui juba niuke saatuse sõrm talle õpetust andis siis mina oleks ikka üliloll, kui sama viga kordama akkaks...
  9. trenni hakkasin tegema selle pärast, et paljalt hea välja näha eeldusel et vaatajaks on enamuses naised. nüüd on juba nii et ilma trennita akkab pea igast jora tootma ja tuju läheb ahlvaks ja igast muud ärajätunähud tekivad. lühidalt. naiste pärast sattusin sõltuvusse
  10. ma lasen hetkel nii: esmasp - 10 min aeroobset ette, rind, õlg kõht + 20 min aeroobset järgi teisip - 10 min aeroobset ette, selg, biitseps, kõht + 20 min aeroobset järgi kolmap - 10 min aeroobset ette, jalad täies mahus, kõht + 20 min aeroobset järgi neljap puhkan reede- 10 min aeroobset ette, triits, biits, kõht +aeroobset järgi laupäeval v pühapäeval käin ujun kalevis kilomeetri poole tunniga (konna anult) kindlasti ja vahel ka miskid sajad meetrid peale. ise mõtlen et tegelt tahaks neljapäevel ka ujumas käia, aga kardan et siis oleks äkki juba overkill põhjus miks tahan on rassimisest saadav kaif, lihtsalt on kuradi hea olla peale trenni, neljapäeval on siuke tunne nagu kalal kuival soovitage v andke nõu, kas maksab 6's päev nädalis ka ujumisega tuld anda
  11. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    1 ja tegin eriti tigeda seljapäeva... seljapäeval kuklit ja neljapäeval heeringat
  12. Milles Asi?

    jah, ära mees jama, aja aga pulbert sisse ja siis oled turske valge mees
  13. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    ma ka kord mõtlesin... ma ei teagi mis lihas seal see kõige tähtsam on aga naise juures on see koht kõige ilusam kus pepp läheb üle reieks. kui seal on kõik kak palosheno, siis on ilus lihas ja kui seal kõik korras on, siis on kõik teised lihased ka juba väga ilusad... nimetame selle siis lihaseilu indikaatorlihaseks
  14. Robocopi või EKFL särgid

    sulatõsi, siuke väärt materjalist särk, mis ei lähe nartsuks pestes ja kuivab kiirelt. ja toetaks hea meelega kohaliku lihapumpajate scene'i, mitte suurkorporatsioone ja teisi rahvusvahelisi vereimejaid.
  15. Reval sport

    revalis on masinaid nii et tapab. saab täiesti sodiks treenida end. kahe käega revali poolt. pesemisvõimaluste kohta siiski natuke ilguks. nimelt on seal miski kala torustikuga, et kui ikka kõik dushid käigus siis osadest tuleb nigu prostamoolita mehest. miski lisasurvepump tuleks neile kinkida, siis oleks see ka jonksus. probleem leiab aset tippajal, nii 5-7 vahel, muul ajal igati bueno.
×