Jump to content

Maniakk

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Maniakk

  • Tase
    Vaatleja
  1. nälg majas

    miks nad üldse olemas on siis d: seda ma ei teadnudki et täiesti ilma süsivesikuteta hakkama saab. mingi atkinsi dieet vist põhineb sellele? ma olen küll kuulnud et eriti kasulik see ei ole. võibolla keegi oskab valgustada mind sellel teemal
  2. nälg majas

    ma ei tea, ma söön hommikul putru+2 muna+teed, siis teine hommikusöök on tav. mingi tuunikala+juurikad, siis koolitoit, siis pärast kodus väike lisaproteiin ja juurikad, õhtusöögiks mida pakutakse ja tund või nii enne magamaminekut kodujuustu ühe pooliku konteineri. 6 toidukorda, erilist nälga ei teki, variatsioonid on võimalikud, üldise kalorihulga suudan ka vajaliku hoida. normaalne. @maryjane - miks sa peaksid üleüldse süsivesikutest loobuma? neid samamoodi vaja kui valke ja rasvu ju. kui rasvaprotsenti tahad alla saada siis arvuta kokku palju sul kaloreid vaja on eluspüsimiseks, pane sellele veits otsa ja ära üle selle mine. jookse iga päev. kas siis aeglaselt pikka maad või sprinte. üldiselt sprindid(guerilla cardio) võtab palju vähem aega aga on rõvedam.
  3. lihase valu on normaalne??v6i ei:)

    There is no overtraining, just under-recovery. loodan et tõlkida pole vaja.
×