Jump to content

kaido3

Kasutajad
  • Sisu loend

    27
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kaido3

  • Tase
    Algaja
  1. Rinna päev

    Kas on hea teha rinna päeval näiteks 8 seeriat rinnalt surumist ja sinna otsa veel hantlitega rinnalt surumist või peaks teisi harjutusi ka tegema?
  2. Tuunikala konserv

    Purustatud tuunikala soolvees - kas see on hea valik valkude saamiseks? Tänan
  3. Kalapulgad

    Ma tarbin minimaalselt süsivesikuid. Kalapulkades ei ole ka neid eriti palju (u 12g). Kalapulgad valisin selleks et sisaldavad üpris palju valku ja samuti on head rasvade allikad. Aga miks sa arvad et kalapulgad ei ole mõistlik lahendus? Kas üldiselt süsivesikute sisalduse pärast või nisujahu pärast? Ette tänades
  4. Kalapulgad

    Kas kalapulki on hea süüa kui eesmärgiks on kaalu langetamine. Igaks juhuks küsin, sest kui ma pakendilt lugesin, oli seal kirjas et sisaldavad nisujahu (ei tea küll kui palju)
  5. Küsimus

    Kas siis tõesti keegi ei tea??
  6. kalorid

    Ma olen täiesti kindel et ikka 200kcal
  7. Küsimus

    Ma mõtlesin magusat kohupiima kus on 11 gr süsivesikuid sajas grammis ja 0,4gr rasva.
  8. Küsimus

    Kas rasvata kohupiimas on suhkruid?
  9. Magamine

    Tere, Kas 7 tunnine magamine on piisav või on seda vähe?
  10. Hantlid või kangid

    Võtame näiteks rinnalt surumise. Olen kuulnud et hantlitega on parem teha, kuna rohkem stabiliseerivaid muskleid töötab. Mida arvate?
  11. Kohupiim

    Oleks selline küsimus et kuidas on inglise keeles kohupiim?
  12. Treenimine

    Ja mitu korda ma nädalas käima peaksin kas 2 või 3
  13. Treenimine

    Tase ei ole just kõige parem
  14. Treenimine

    Kuidas oleks kasulik teha.Kas yhel päeval terve keha või ainult mingi kindel lihasgrupp.
  15. Vahe

    Kas nädala ajane puhkus jõusaalist mõjub halvasti või ei juhtu sellest midagi?
×