Jump to content

Nita

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Nita

  • Tase
    Algaja
  1. põlved

    ninii, mul on väike põlve mure. thendab, see piirkond põlve taga, võibolla on korrektne öelda põlve õndla, on pisut tursunud. Ma ise tegelikult ei tea, kas see on normaalne või on see märk sellest, et põlved on põrutada saand. --nii olin ma kuskilt kuulnud. põlve tagune on väljapoole punnis - eriti on näga kui jalg on väljasirutatud - natuke on see kõigil nii, aga tundub et mul rohkem kui tohiks. ja sel juhul---kas massaashiga on hea mõte seda parandada? võibolla on kogemusi?
  2. lihastes valu

    ... tahaksin teiepoolset nõu ja arvamust küsida. Mis lahti kui reielihastes on viimasel ajal imelik valu. see ei ole selline lihasevalu kui on tehtud trenni üle pika aja , teen trenni nii kui nii koguaeg. aga vabadel aegadel vahest trepist üles minnes lööb lihastesse imalik torge. nad juskui ei "tahaks" rohkem liikuda. vahest lihtsalt seistes käib kuumalaine lihastest üle. Miskit on lahti. Mul on endal tunne, et neil on mingist ainest puudu , ehitusmaterjali ja taastumisaineid napib? kas on samalaadseid kogemusi kellelgi? tänud...
  3. hapnik

    Tere! viimasel ajal treenides on mul raske hingata. oleks nagu hapnikupuudus. proovin siis paar sügavat hingetõmmet teha aga neist ei piisa. tegelikult on see päris tõsine, sest ka praegu istudes tunnen aegajalt vajadust teha üks väga sügav sissehingamine... vbolla rauapuudus on asjaga seotud? palju peaks keskmiselt olema rauasisaldus füüsiliselt aktiivsel inimesel? ...ideas?
  4. kehale truu

    Tere! Ilusat NullKuut! ...küsimus selline, et fitness naised, kas olete oma kehas vahest rasvaprotsendi väga madalaks viinud....ja kuidas siis naise organism sellele vastu peab? olen kuulnud et naisele on vajalik natuke rasva kehas ja et ei saagi seda päris ära kaotada. noh saaks, aga vist vägisi. tahaksin oma kehaga nii käituda kuidas ikkagi loomupärane on. Mu ala jaoks, kus pean palju painduma, on mul vaja veel see viimane tilk mõndadest kohtadest "ära kaotada" et midagi "ette ei jääks" painutades, aga kui ma oma viimased rasvavarud ära põletan, kuidas tervis vastau peaks? naiseks tahan jääda ka ju. tänud...
  5. veits abi?

    Tere! ... ma ise ei tegele kulturismiga, küll aga muu spordiga ja toitumine on mulle väga oluline ainult et paljusid asju ma ei tea. Ma tahtsin küsida kuidas toimub kulturistidel see vedeliku välja viimine kehast. rohke vee joomine on oluline? -et just kuiva lihast treenida. ...ja kuidas teada millal ma süsivesikuid üle tarbin. kas pool purki kondenspiima sissekühveldamine on liigtarbimine? ja siis et, kui kiire on normaalne seedimine? votame siis selle ajavahemiku mil asi kehasse siseneb kuni sealt lopuks väljub. ja midagi on korrast ära - teen aktiivselt trenni ja söön korralikult, kui ma vähem sööks ei jaksaks trenni teha, aga ikkagi koguneb miskit just sinna puusade piirkonda, kas asi on selles et talv joudis kätte? ja keha hakkab varuma miskit?
  6. painutamine

    ..seda et... trennis painutamisest on mul jäänud vasak puusaliiges haiges, juba 4 kuud umbes olnud haige. valus on painutada. ka niisama istudes tunnen valu. kas tuleks peale painutada voi rahule jätte moneks ajaks? ja mis geeli on hea kasutada? ...tänud...
  7. taimetoitlasest sportlane

    mhmhm Mihkel Zilmeri teooria. no igast ilmakaarest tuleb väga erinevaid arvamusi selle toitumise kohta. ma näiteks voin jagada üht sellist juttu et inimese organism pole loodud liha sööma kuna tema soolestik on 9m pikk, erinevalt lihasööjast lovist kellel see on koigest 3m ja seedimine seega ka poole kiirem. aga et koik liha produktid kehast välja saada, votab meil homosapiensidel 5 päeva. aga nii ladestuvad ja tekivadki need sapikivid. aga see on tosisem teema neile kes toesti manustavad seda pool kilo päevas. no ma ikka jään endale kindlaks ja otsin koik vajalikud ained imetaimedest igavesti ninja
  8. pole päevi

    jajah mu ying ja yang tasakaal pole vist paigas. minu eas peaks koik regulaarne olema. kapsalehe lutsimine haha
  9. taimetoitlasest sportlane

    hmm. ei tegelikult ma olen palju toesti kuulnud sellest et inimesel on voimalik koik vajalik taimsest toidust kätte saada ja see toepoolest ei tähenda mingit murusöömist vaid saab väga nupukalt täitsa lihamaitselisi porgandi-kartuli kotlette valmistada ja ikka korraliku prae valmistada. tegelikult puhtloogiliselt moeldes on taimsel toidul rohkem energiat kuna see tuleb otse maast, liha aga on .........
  10. taimetoitlasest sportlane

    hmm ok kuulge. piimatooteid ma söön. liha ja kala mitte. selleks ma kirjutasingi et vbolla on siin moni veel , kes siis hangib need vajalikud ained kuskilt mujalt taimsetest toitudest - koik peaks olema kättesaadav aga neid on vaja teada kust ja mis koguses.
  11. pole päevi

    Tervist neiud. pöördun nüüd Teie poole sellise teemaga, et ma nimelt olen viimasel ajal oma sporditegemist intensiivistanud - tegelikult juba viiamased kuus kuud olen umbes iga päev sporti teinud aga, aga juhtus midagi - mul nimelt jäid päevad ära ja pole tagasi tulnud. keha kannatab ilmselt koormuse all - kas siis toitumine on vale voi kuidas sellesse suhtuda? thnx
  12. Tere! leidub siin foormis taimetoitlasest sportlasi, siis oleks küsimus neile voi lihtsalt asjatundjatele et kuidas toituda kui liha ega kala ei söö ja samas teen palju sporti. kas siis tuleks poole rohkem süüa kui tavaliselt. taimetoitlased vajavad näiteks topelt nii palju rauakogust päevas kui lihasööjad. mul ongi keha norgaks jäänud, kuna ei toitu vist nii nagu peab. igasugune hea nouanne on teretulnud - ette tänades...
×