Jump to content

andy

Kasutajad
  • Sisu loend

    27
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

andy

  • Tase
    Algaja
  1. haney vs. yates

    Küsimus selline, et kas aastal 92, kui yates tuli esimest kord MO-ks võistles ka Lee Haney veel samal võistlusel?
  2. ANIMAL

    animal pak ja animal stak universalilt? kogemused, soovitused, kommentaarid mida kujutavad, kuidas mõjuvad jne jne.
  3. Mis asi on steroid

    Ma lihtsalt tahaksin teada, et kuhu on kadunud selline kulturist nagu Miki, palun andeks, et nimetasin teda pedeks, võtan need sõnad tagasi, ma ma mõtlesin tegelikult kirjutada pede välimusega (ei pea silmas keha vaid riideid ja olemust) ja tahaks ka postril mikit näha!!!
  4. eesti ron

    vabandan, lõin araks... ja muide niipalju tunnistan, et ma pole see SAM
  5. eesti ron

    ''Ja ma loodan, et Andy on piisavalt kõva mees ja tuleb koos teiste juunioridega sügisel lavale vormi võrdlema, mitte ei ole järjekordne arvutikangelane. '' mina tegelen tõepoolest arvutitega, so what?? Või et laval käivad ainult kõvad mehed?? kahtlemata on nad kõvad mehed, aga ma ei saa aru mis sinul siis sinna asja on?? sa oled nii paganama peenike, et jube. ootan juba, et vilistada kui lavale tuled. edu, ron! tee trenni edasi ja ära ole selline pede palun!
  6. eesti ron

    loomulikult oli etem, eesti ron on jutumärkides.
  7. eesti ron

    ..ja hoiab end asjadega kursis salamisi nagu näha! edu! ootame kangelase tagasitulekut!
  8. eesti ron

    mis on saanud eesti ronnie colemanist mikk-alvar ollest
  9. proteiin?

    mis asi on kollageenivalk?? muna, vadak, piimavalk... aga kust kollageeni saadakse siis ?
  10. öine sheik

    .. ja küsimus, kas hammastele ka kahjulik, või pesevad öösheigi võtjad hambaid pärast seda. küsin sellepärast, et öösel ikka uni nii suur, et voodikõrvalt sheigi veel suudab sisse süüa, aga hambaid ei viitsi küll pesta enam. kuidas teistel kogemused?
  11. Massitsükkel

    ühesõnaga küsiksin siis nii et millal 6 , millal 12kordust?
  12. Massitsükkel

    tänud! siiski tundub et 6-12 jääb liiga segaseks, ei kujuta ette palju siis alla võtmis perioodil seerias tehakse?
  13. Massitsükkel

    Ott ja Marekid, äkki kirjutaksite, mis korduste ja seeriate arvu massitsükkli ajal kasutate ning plju teete aeroobset. Äkki paari sõnaga ka toitumisest, palju näiteks süsivesikuid õhtusel ajal jne.. Tänud!
  14. peale trenni valku...

    kui palju sisaldab valke üks valgusheik , mitu g siis... ntx 4 supilusikatäit nr 1te ) Oleks tore, kui keegi vastaks.
  15. mõõdud

    Äkki avaldaks tipp mehed oma mõõdud (biiceps , rind jne), mis ikka häbeneda, soovitavalt ikka maskimaalse oldud kaalu juures. tühja mul sellset plju keegi rinnalt surub või nii, tegemist ikkagi kulturismiga ja huvitaks just pikkused, kaalud, mõõdud. tänan.
×