Jump to content

fabio

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

fabio

  • Tase
    Algaja
  1. toitumine

    Nii, tere. Seoses toitumisega, just nüüd, sügisel-talvel siis on küsimus... kas ma peaksin vajadusele alla andma ja sööma siis, kui isu tekib ( no pidevalt on isu ) .. või peaksin mõõdukalt, nagu seni toituma... pean silmas seda, et viimaks olen saanud lihased liikuma, st. biitseps kasvab kui loom .. aga pole õgima justkui hakanud .. söön mõõdukalt kui mitte öelda, nii vähe kui võimalik
  2. andke õhku!

    Ole nüüd, see miski keskeas inimestele ju, ma 21aastane ja terve kui purikas. Ikka arvan, et õhku pole, tundub vandenõu! Miks sa mulle õhku ei soovita vaid kohe tablette soovitad neelama hakata.
  3. andke õhku!

    Tere! Minu probleem pole seotud otseselt toitumisega, või siiski.. Nimelt powerit pole enam üldse, isegi kui organism peaks olema väljapuhanud.. ning kahtlustan seda, et värsket õhku saan liialt vähe / praktiliselt ei saagi. Viimased nädalad on pingelised olnud ja õues värske õhu käes praktiliselt polegi viibinud ning siinjuures küsiks, kas see on seotud minu energiavarude nõrgenemisega, jõudu pole, isegi trenni alustades mitte , jube lugu kui aus olla (
  4. nälg majas

    no näedsa, ongi õhtu jälle käes ja kõht paganam tühi on. eiei, see sibula ja tomati värk ja koguni kooreta ei kõlba mitte et süsivesikutevaest toitu jah, et siis mugin valke ? näiteks munavalgeid sisse, kohupiima vms pahna ? aga mida veel võiks ...
  5. nälg majas

    Tegelt isegi söön putru, aga mis hommik see enam on, kui kell umbes 11-12 vahel - normaalsete inimeste jaoks see juba lõuna .. ning, isu on, on isu, aga õhtuti kurask vähese süsivesikuga toite, nagu näiteks, mõned normaalsed ( kui saab siis ka maitsvad ) soovitused paluks ..
  6. õlad ees

    aga kuda seljale tuld anda kui pole seda va pinki, millega on lust selga treenida
  7. nälg majas

    Tere Probleem on üüratu, kõigepealt, eks. Niisiis asi selles, et olen üsna laisa eluviisiga, st. tõusen hilja, söön päevas praktiliselt 1-2 korda ( va. siis kui treeningpäev ) ning õhtuti, just siis kui töölt saabun, peale kella 23. on no üüratu isu, sööks või hobuse ära. Ometigi ei taha patustada. Kuidas sellest lahti saada, mitte söömata õhtuti variant ei sobi, samas ei taha kuulda, et söö päevas rohkem ( pole isu noh ) , et siis, mida ma peaksin õhtuti sööma, et see loomanälg ära kaoks ( nõrgeneks ) ja et rasvu ei tekiks, kuna teada, et see õhtune söömine ju ütlemata hull komme on. Et kas mingi jogurt või ma ei tea mis, õhtuti, enne magamaminekut, et mitte rasvu koguda. Andke tulla. Aitäh
  8. õlad ees

    lõuga teha ei saa, kahjuks pole ka mingit treenimispinki ok, siis nn. ettekummardatult hantlitega. .. kuid kuidas ma peaks seda tegama.. 1. kas näiteks raskustega, ligi 100 kraadise nurga all lendamine ( küünarnukist kõverdatult ) 2. või siis hantlitega, ettekummardatult vastu rinda tõmbama .. mhh kuid, kas ma peaks seega kätekõverdustest üldse loobuma ? kuna selge see, et sellest just õlad ees ongi, kuigi just see harjutus on rinnalihast ilusti treenind
  9. õlad ees

    Tere Asi järgmine: õlad on ettepoole kaldus ning seda ilmselt kätekõverduse treeningust. Kuidas kodustes tingimustes õlad sirgeks saaks ( hantlid olemas ) ja kas üldse saab .. Tänud
  10. minu treening

    õlad ... kodustes tingimustes on siin soovitatud lõuatõmbeid ( et õlad ettepoole ei " kalduks " ) -- kui nüüd aga pole seda kangi mitte kusagilt võtta, siis mis kodune harjutus asendaks seda õlgade harjutust ??
  11. minu treening

    olen tähele pannud, et biitsepsit tehes ( teen püsti, kiired tõmbed - aeglaselt lasen tagasi - käsi jääb kaldesse ) .. tõmbab lõpus, kui väga raskeks läheb.. põlve ülaosad tohutult valusaks ..
  12. minu treening

    ja 1 asi veel .. mõned soovitasid siin ka kätekõverduse ajal raskus selga panna vms. ( seljakott raskustega) .. kas see raskus peaks olema nii suur, et ma jõuan ca. 10 kätekõverdust teha ? kas see on peamine point ? fabio
  13. minu treening

    üks kiire ja konkreetne küsimus veel seoses treeninguga: nimelt meelest ära läinud, kuidas oli õigem .. kui ma treenin 2x nädalas ja mõlemal päeval samad harjutused.. siis kas ma teen õieti, kui ma teen peale biitsepit kohe õlgu.. ja peale õlgu rannet .. või peaksin näiteks peale biitsepit tegema vahepeal kõhtu ? .. st. kas treenin kõigepealt kõik ülakeha harjutused ja siis alakeha.. või vaheldumisi .. .. loodan et saite mõttest aru fabio
  14. minu treening

    jah just, said täiesti õieti aru - kodusten tingimustes teen harjutusi ( pinki kahjuks pole, kuid on 2x 15 kg reguleeritavad hantlid ) tegelt tekitab muret see asi, et ma treeninguvälistel päevadel ei pööra valgule tähelepanu, st. söön suht tavatoitu ( rasvast toidu väldin, kuid spetsiaalselt valgurikkaid toite ei söö :S ) ning seega vaid 2 x nädalas söön kohupiima ja mune kontrollitult ? .. kui palju see kasueffekt võib väheneda, kui ma vaid treeningpäevadel söön.. ning tänud teile, kes pakkusid erinevaid harjutusi välja fabio
  15. minu treening

    ei, kõhtu ei ole kunagi ees olnud. peeglist vaadates tundub, et need paar kilo on kõige rohkem läinud ülakehasse ( õlg,käed ) , kuna sellele ka kõige rohkem rõhku pööran.
×