Jump to content

olll111

Kasutajad
  • Sisu loend

    37
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

olll111

  • Tase
    Algaja
  1. Ost: Kang

    Tere Hannes! Mul on pakkuda heas korras pink koos kangiga(10kg + lisa raskused ca 100kg) Pink on ise analoogne sellele osta.ee-s pakutavale. Põhimõtteliselt saab seal kogu keha treenida... tuleb ainult ise loov olla. Asub Harjumaal ja hind 3500.- Trantsport kokkuleppel. PILDID Kui soovid rohkem infot vms. siis jäta siia foorumisse oma kontakt. Parimat,
  2. Painduvuse arendamine

    joogaga saab väga hästi painduma ja minul isiklikult on head kogemused tai-chi'ga.. poole aastaga sain juba igasugu trikke tehtud:)
  3. Toitumiskava

    Nii... Olen viimasel ajal jälginud foorumit ja enam aru ei taipa mis toimub... Süsivesikute sisselahmimine on tabu, peamised peaks siis olema rasvad ja valgud ning süsivesikud jäävad ainult peale trenni manustamiseks? Kas hommikune kaerahelbepuder polegi nii hea mõte? Ja mida peaks sööma, et saada just küllastamata rasvu? Pähkleid ja rasvast kala... aga milliseid pähkleid ja millist kala? Äkki Fred Anston viitsib siia panna näiteks oma ühe päeva menüü.. nii trenni päeva, kui puhkepäeva... see annaks kindlasti parema ettekujutuse, et mida ja millal hambaalla võtta... Kui kindlat kava ei ole siis võiksid kirjutada mida sa näiteks eile sõid:D Tänud ette!
  4. Ringutades vigastasin kaela

    hoia soojas! ega midagi teha ei saagi(vaata et väänama ei hakka ) kunagi oli sama jama(ma arvan) ja päevaga läks mööda Oll
  5. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    #1 Brasiilisa
  6. Fotovõistlus - EKV 2006

    Algul oli öeldud ju, et tuleb loosimine kes nänni saab. Aga nüüd on nii, et iga üks, kes oma hääle andis, saab omal valikul midagi(kas siis särgi, kindad või sheikeri)? Lihtsalt tulen robocopi poodi ja nõuan nänni väi ? Sain ma nüüd õieti aru?(igati meeldiv muidugi kui sain )
  7. Fotovõistlus - EKV 2006

    nr2. (Y)
  8. palju kulutate oma keha arendamisele?

    Endasse investeerimine on igati mõistlik tegu ja summa mille mina kulutan trenni ja söögi(k.a. toidulisandid) peale jääb ikka kõvasti väiksemaks sellest mida mõned "elumehed" alkoholi ja ja muidu läbustamise alla panevad. Parem ehitan ennast oma raha eest kui lõhun
  9. oleks väike küsimus

    Kui massi teed siis ma ei näe küll mingit vajadust seda kalorite kulu nii hirmsasti jälgida. Sööd lihtsalt rohkem kui kulutad ja teed trenni oma massikava järgi. Oleneb ju täits päevast millal rohkem kaloreid läheb(näiteks jalapäeva ei saa ju kätepäevaga võrrelda eriti) Oluline pole mitte palju sa kaloreid kulutad vaid millepeale sa oma energiat trennis kulutad, kui massipeale väljas oled. Mina arvan nii
  10. oleks väike küsimus

    Äkki täpsustad natuke... mis trenni teed? mis eesmärk on? (see on väga individuaalne)
  11. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Ega seda erit odavalt saagi kuskilt... polari omad ikka kõige paremad minuarust ja hind on neil tegelt kvaliteedile vastav;) otsi endale siit sobiv... ja vaata ka et oleks kodeeritud vööga, muidu võib aeroobikas teiste vöödega segi minna olen kuulnud selliseid juhtumisi... Ise ostsin endale sealt kunagi f6-e ja igati rahul(suht soliidne ka võrreldes mõne kolakaga )
  12. Koogel - moogel

    Kes teab, ma pole kunagi nende selverite tagaruumides käinud Ei aga see mu enda väike kiiks.. Linnuvabrikutes ikka mingid kontrollid ka aegajalt(ma loodan) aga kui kuskilt külavahelt osta, siis ei tea kunagi kuidas seal laudas selle hügieeni ja muu värgiga on. Eks seal tegelt mingit vahet pole aga nagu ma ütlesin see mu enda kiiks
  13. Koogel - moogel

    Kunagi kui väike olin(täpselt ei tea aga umbes 5aastane) jäin salmonelloosi just koogel-moogli söömisest Mäletan ise kui pikk ja vaevaline perjood see oli ja äärepealt oleks mu väiksel eluksel lõpp olnud, kuna sel ajal(ca 15a tagasi) polnud see arstiteadus ka nii kiita aga kuskilt Soomest toodi meile rohtu ja siis hakkasime vaikselt ellu tagasi tulema. Õel läks natuke kergemini aga mina olin omadega ikka täiesti läbi. Niiet ega see salmonella pisik nalja asi ei ole! Aga ise söön ka toorest muna vahel(aga ainult poe oma) "Mis ei tapa teeb tugevamaks" ja "Loll ei õpi oma vigadest kaa "
  14. Biolabi toidulisandid

    Oleneb kui suur põhi sul all on... oled algaja või edasijõudnud? Vaata: Tööriistad--->Treeningkavad seal kõik olemas. Tuula siin lehel ringi ja kasuta otsingut ka ning pea kõik su küsimused peaks saama vastuse Edu!
×