Jump to content

Signessa

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Signessa

  • Tase
    Algaja
  1. naissportlased

    Minu parameetrid on näiteks pikkus 164 ja kaalun massi ajal u 54 kg. Kui alustasin 2,5 aastat tagasi jõusaalis treenimisega ,siis kaalusin vaid 47 kg . Treenima hakkasingi kaalust juurde võtmise eesmärgil.
  2. Kalmus ja võistlus

    Olen Mareki naine, kes seda Tokko suppi peab samamoodi helpima......kahjuks...........
  3. MAREKI poolehoidijad.

    milleks selline jaburus?????? enamus Mareki fänne ei käigi siin portaalil, aga vahet pole ......mäng lasteaia moodi........eks hääletage palju jõuate........ . Annan hääle oma mehele........ta mul parim.....
  4. Kalmus ja võistlus

    kas sul juba villand ei saa teiste mahategemisest või nii nagu sa Arnold Marekile ütlesid , et tänu sinule on Marek ju kuulsaks saanud. Loodan, et oled ümbritsetud turvameestest.......sest ka Marekil võib mõõt täis saada..........see ei olnud ähvardus...........
  5. Kalmus ja võistlus

    Arnold, sulle tuleb ajukontroll teha.....
  6. küsimus Signessale!

    Astu m?ni ?htu 5-8 ni. saalist läbi lepime kokku, k?ik on v?imalik.
  7. Mis asi on steroid

    Kui siin keegi mula ajab , siis oled see sina, hakka sellega leppima. Oleks huvitav kuulda sinu steroidide kasutamise kogemusest....?! Olles president võiksid ka selle vääriliselt esineda ja ka sõna võtta. See on minu isiklik arvamus sinust.
  8. Signessale ...saalist

    Oled ,siis vilets otsija........
  9. Doping... Aare Kreilisele

    Miks arvad, et mina kihutustööd teinud olen? Kas sa tunned piisavalt minu iseloomu? Võta Vader teadmiseks, kui mina midagi siin kirjutan, siis panen ka julgelt alla oma nime. Meeldivat päeva teile kõigile......)
  10. Signessale ...saalist

    Lahkest palun. Linn-TARTU Klubi-ARCOMAN aadress-Tähe 131c.
  11. Doping... Aare Kreilisele

    läksin teemast välja sry.....
  12. Doping... Aare Kreilisele

    Tere Argo, rõõm:)
  13. Doping... Aare Kreilisele

    Ott, praegu on dopingu teema aktuaalne ja tore kui tulevad ka vanad juhtumid välja. Loodan , et on veel julgeid , kes julgevad avalikustada sinu ott ja sinu tokko tegevustest dopingu ainete laial alal. Susistatakse teist nii mõndagi, aga noh eks ole see julguse asi..................
  14. Fitnessi kohad

    Mina arvan, et vabakava on just sõna sõnalt võetav ja igaüks esineb vastavalt oma võimetele . Oleks hea kui fitnessis oleks rohken naisi võistlemas ja siis saaks jagada erinevatess kategooriatesse.
  15. 12.mail Rahvusvahelised Võistlused Fitnessis

    Tulevad mõlemad Kalmused
×