Jump to content

ras

Kasutajad
  • Sisu loend

    49
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ras

  • Tase
    Algaja
  1. kuidas treeniti filmiks 300!

    kas rehvi kantimine on väga efektiivne? st. samalaadne jõutõmbega ?
  2. Tundub üpris mõnus ja vaheldusrikas kava olevat =). TeamRyouko esindaja Ilan Rosenberg oli ka neil abiks. http://www.youtube.com/watch?v=PMp9orjb_RI
  3. ei, kõigest niisama naljatlen. sellest ka =)
  4. küll on kaua läinud... ühe päeva töö
  5. Hommikuvõimlemine

    nagu nagu. krt, põrandale pikali ja võimle. võimlemine ongi võimlemine. raskemad venitused võid ära jätta. dünaamilised liigutused, et kere valmis seada =).
  6. Kofeiin

    mm.. mis need teevad meeletult ärevaks vms?. st.. mis nende point on .. ühel hetkel trenni minna ja rekordeid teha?
  7. kõhulihased

    anna õhku.
  8. lihased

    krdi... mina lasin trenni täpselt samamoodi edasi nagu enne. mingi aja jooksul stabiliseerus see olukord (et vasak jõudis paremale järele). ennist sai oda kõvasti tehtud ja seetõttu oli tiba suurem parem. aaaaga jah. täpsemalt ei tea =) foorumis miski arutelu ka olnud selle kohta. otsing abiks. ras.
  9. Full body

    krt... ei saa ma aru, kuidas teha sirgete jalgadega jõutõmmet. minimaalse raskusega, millega jõuaks teha 30 korda, ikka on selg tiba kõver. seetõttu olen selle välja jätnud. aaaga kas sirgete jalgadega tehes lastakse siiski põlvesse õrn kõverus sisse?
  10. Treening "turnikatel"

    parim asi üldse =)
  11. Kõrvalhüpe..?

    kõrvalhüppe all mõtled siis liikuvuse parandamist küljele? agility or smt?
  12. Ja kus Sina töötad?

    meeletult palju turvamehi siin ilmas =) ise autojuht.
  13. Korduste arv

    mhh.. jändasin täna 15-20 kordustega. Veider on see, et kergete raskuste ja suurte kordustega tuleb jõudu nagu mühisedes. või muutun lihtsalt ise stabiilsemaks. Aaga nüüd lühikese ajaga on märgatavalt mõnusamad muutused, kui kunagi tehes 8-10 kordust.
  14. Korduste arv

    einuh ma ei MÕTLE selliseks meeletult suureks, lihtsalt enda silma järgi suureks. Mul lihtsalt head geenid lihaskasvuks, sellest tulenevalt ka mure. =)
  15. PIIM!

    miks ei sobi ta selle söögikorraga kokku? :S
×