Jump to content

tervisesportlane

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tervisesportlane

  • Tase
    Vaatleja
  1. Küsimus toitumise kohta!

    Hr. Kiivikas võiks ka mu lollidele kysimustele vastata... oleks lõpp tänulik
  2. Triceps

    ehk seletaksid maamehele asja lahti... jäi natuke arusaamatuks... pole veel terminitega päris kursis... Ette tänades!
  3. Küsimus toitumise kohta!

    kui nyyd Oldman-i protsente jälgida siis minuhommikusöök on suht sarnane: 62.8g valku teeb 17,6 % 221,4g süsivesikuid teeb 62,1 % 72,6g rasvad teeb 20.3 % sooviks ikka konkreetsemaid vastuseid küsimuste kohta...
  4. Küsimus toitumise kohta!

    Kaalun 88kg, trenni teen praegu algajate kava järgi keha kaheks (4 x nädalas), eesmärgiks on lihasmassi kasvatamine ja kaalus juurde võtta ~25kg Hommikusöök: 250 g müslit (lisasin 30 g mandleid ja 30 g rosinaid), 500 ml piima ja 100 g kodujuustu murakamoosiga... kõik see kompott andis ligikaudu: 1793 kcal 62,8 g valku 221,4 g süsivesikuid 72,6 g rasva Päevane baasainevahetus peaks olema minul 2112 kcal ja päevane energiavajadus 5343 kcal (treeningpäeval) Siinkohal "1" küsimus kas see on piisav hommikusöögi jaoks (teades et hommikusöök on päeva alus) või pingutasin üle (endal tunne et valku sai vict tsipa palju, kui soovitatav yhekorra kogus on 40g)? "2" pärast treeningut joon 44g WDGP sheigi Arctic Sport spordijoogiga (on seda piisavalt, nimelt pakendil kirjas et yle 44g korraga mitte tarbida ja yldse päevas rohkem mitte tarbida seda)? "3" pärast treeningu sheiki ja enne magama minekut mahub ainult üks söögikord ja teades et enne magama minekut ei ole soovitav süsivesikuid tarbida, kuid ühele härrale soovitati siin ka pärast treeningut järgneval söögikorral 40/40g valku/süsivesikuid tarbida, seega mida ma sellel treeningjärgsel ja päeva viimasel söögikorral ikkagi tarbima peaks ja kui palju (valgud, süsivesikud, rasvad)? Ette tänades!
  5. Mida arvad sina sellisest dieedi arvutist?

    mulle andis kcal 4562... ok sellest saan veel aru, aga päevane vee tarbimine 4,6 liitrit... see on nyyd kyll vict liialdatud... hea kui päevas 1,5-2 liitrit ära joon ja pean silmas, et trenni päeval... koos muude vedelikega tuleb kyll vast 4,6 liitrit... seega kyssa, et kui oluline on lihasmassi kasvatamise eesmärgi puhul see vee tarbimise näitaja???
  6. väsimus või valu - saa nüüd aru!

    noja... olen palju biitsepsi tegemisest lugenud ja yritan oma tedmistega seda võimalikult korralikult teha... ja valu on jah selline mõnus pigem et ei saagi aru kas on nyyd valu vai ei... a kestvuse kohta juba mainisin et viimasel ajal on see tunne veel 24-36h sees... nu juhul kui selle biitsaga kõik ok... siis teiste lihastega jama majas või??? no kui ma ei suuda neid ära kurnata samamoodi nagu biitsa et olex tunda et olen rebestanud neid??? omateada peax ikka korrektselt teisi harjutusi ka tegema... triitsepsi suudan nii poolex tunnix läbi tõmmata a see pole sama mis biitsaga...
  7. väsimus või valu - saa nüüd aru!

    no kui mul on biitseps käte päeval viimaste seas siis sooja tegemises pole nagu point... yle kere ennegi soe ja higine harjutust omateada sooritan korralikult keha yritan täiesti paigal hoida (ei ole nende meeste seast kes vehib ja puhib aru saamata mida miks ja milleks)... ja valu on selline pigem mõnus (st sädemeid kyll silmist ei löö)... et ei saagi nagu aru kas lihas väsinud vai on see väike valu... nu olen siinset foorumit lugedes aru saanud et kui rebestan siis see panebki kasvama... ise oletan et see on rebestamisest... a vot et ta nii kaua (see tunne) kestab see nagu pani mõtlema järsku miski mäda ... et nagu teiste lihastega pole seda ette tulnud...
  8. Olen vahelduva eduga jõusaalis käinud oma elu ajal nüüd üritan nagu tõsisemalt hakata käima ja toituma (eesmärgiks lihast juurde saada)... mure nimelt selles et viimasel ajal on pärast käte päeva samal õhtul ja ka vahest terve järgmise päeva biitseps täiega väsinud, võib ka õelda et pigem valus... kuid teiste lihastega sellist tunnet pole... olen yritanud korrektsemalt harjutusi teha lugedes siinseid nõuaandeid (mitte rabeleda ja mõõduka aeglase tempoga mõlemat pidi sooritust teha), kuid ainult biitsepsi suudan nii läbi tõmmata et viimase seeria kordusi lõpetades on tunne et nyyd rebeneb lõhki... järsku pingutan yle?? või see ongi õige ja pean hoopis teiste harjutustega samale tasemele jõudma??? Ette tänades!
×