Jump to content

dewer

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

dewer

  • Tase
    Algaja
  1. Algaja kava.

    kõrgushüpet ei taha proovida või?
  2. Tere, mul tekkis küsimus selle kohta, et milliseid toidulisandeid te soovitate hüppajatele (ise tegelen kõrgushüppega), eeldusel, et eesmärgiks ei ole lihasmassi kasvatamine, vaid eelkõige taastumine treeningutest. Eelnevalt olen varem kasutanud eestimaise firma Biolab toodangut Sport 1 Pro -> www.biolab.ee Samuti kas oleks odavam või parem variant turul sobiva toodangu puududes proteiin ja süsivesikud ise kokku segada? (et siis kas pärast treeningut 30g valku + 50 g süsivesikut oleks sobiv proportsioon vms. , kuna keha omastavat 30 g valku ühe söömakorraga) Seega nt. segada Protein No1 ja Traubenit? Kellel on häid ideid võiks pakkuda, eriti sooviks Ott'i vastust. Aitäh.
  3. kaal ja pikkus...

    vanus: 19 pikkus: 200 cm kaal: 84-85 tahaks suveks ca 82 peale, siis nati parem kõrgust hüpata
  4. kõhulihased

    mida suuremad kopsud (kopsumaht) seda suurem rindkere, seega peavadki ülemised kõhulihaste "kuubikud" rohkem väljas olema, vähemalt minu arust endal vähemalt on nii, aga see võib ka olla keha iseärasus, et rohkem väljas on
  5. Magamine enne trenni?!

    tõesti on enne trenni magades pärast trennis kergem ja nagu rohkem powerit sees
  6. proteiini ja kreatiini kasutamine

    tahaks ka teada jah
  7. Valk+glükoos+kreatiin

    pean ka lõunaka maxisse aeg-ajalt siis sisse astuma
  8. Harjutused rühi parandamiseks

    tee iga päev 3-4 seeriat kummilindiga abaluude kokkuviimist umbes 8-10 kordust seerias see aitab su rühti normalseks muuta ja loomulikult pead sa ka ise oma rühti jälgima ja vajadusel korrigeerima, siis see muutub iseenesest automaatseks
  9. proteiini mõõtmine:P

    kas see purgil või pakil kirjas ei ole v? tavaliselt ikke on
  10. kysimus?

    kõhtu võiksid ikke 2 korda nädalas teha
  11. Minu päeva toitumise kava: Hommik (umbes 07.20-07.45): kaerahelbepuder tee juustu võileivad jogurt, kohupiim või kohuke Lõuna (11.40-12.00 või 12.45-13.05): Kooli soe toit (tavaliselt 2 portsu) Trenni eelne (15.00-15.30 või 16.00-16.20): jogurt 2 banaani või muud puuvilja salat või puder 500 ml mahla või vett Trenni järgne - Õhtusöök(19.30-20.30 umbes seal vahemikus): Sport 1 Pro Shake juustu võileivad soe õhtusöök 500 ml mahla või vett või muud juua Enne magamist mingi 1h või 30 min: pakk kohupiima klass vett olen kergejõustiklane rohkem aga palun andke mulle soovitusi mida peaks muutma või lisama ( ma arvan et söögikordi peaks rohkem olema) ette tänades
  12. Post Workout - Evolution Mis te arvate sellest, kas see on hea algajale? Kas see sobib ka kergejõustiklastele kasutamiseks?
  13. Puhkus

    trenn ja puhkus peab olema vahekorras ka puhkus on oluline, et oma keha mitte ülekoormata kuid ma arvan et sa võiks siis millegi muuga tegelda käi näiteks jooksmas, mängi kossu jne.
  14. kõht, kõhulihased

    käi jooksmas (kõhu maha ajamiseks ja lihaste väljatoomiseks) ja tee pool-keretõsteid ( see on efektiivsem, kui kergeks läheb tee koos kettaga) ning muuda oma toitumisharjumusi. soovin edu
×