Jump to content

Tibkolllib

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tibkolllib

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 02.08.1982

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Tallinn, Merevägi hetkel
  • Interests
    neid on suht palju aga siinkohal oleks mõistlik kulturism, anatoomia ja psüholoogia ära märkida... :)
  1. Mida arvate ülakeha kavast?

    Aega selleks on piisavalt aga vahendeid ei ole piisavalt. Ülakehaga saab veel hakkama aga alakehaga on suht nigelad lood ja ei ole suur jooksu pooldaja, kui tahad lihast kasvatada. Ütleksin, et üritan seda vormi saavutada, mis mul enne siia tulekut oli - noorteaeg oli suht laastav lihase struktuurile ja noorteaja lõpuks oli välimuse ja raskusjõu arvelt hunnikus vastupidavust juurde tulnud... Nii, et vaikselt taastan ja arendan. Süüa saab normaalselt, valku võiks vähe rohkem olla menüüs ja 6 söögikorda... Aga nuh, nagu ülemustel on kombeks minu soovide ja soovituste peale öelda: "Te olete siiski Eesti Kaitsejõududes noormees". Sellised lood siis Mereväes. Siinse kogemuse põhjal võin vähemalt seisukohast öelda, et ma ei kasuta/ei ole siiani kasutanud enda jõusaalis kogu enda potentsiaali. Kunagi arvasin, et teen seda kogu aeg Siin saab tõsiselt aimu sellest, milleks inimene võimeline on...
  2. Mida arvate ülakeha kavast?

    Kaua sa kulturismiga tegelenud oled? Usun, et tulevad ka sul ajad, kui sul ei jää muud üle kui hakata enda kava hakkima, sest muidu kannatab jällegi see kvaliteet... Kavadega on nii, nagu on. Kokkuvõttes võib öelda, et mida rohkem sellega tegeled seda paremini oskad vastavalt enda füüsilistele iseärasustele strateegiat kohandada... Jõudu igatahes ja alati tasub lugeda võimalikult erinevaid teooriaid, et enda jaox asi õigesti toimima panna... Ise olen praegu Mereväes - 2 kuud veel jäänud lõpuni. Üritan ka siin vaikselt tegutseda aga võimalused suht piiratud...
  3. Mida arvate ülakeha kavast?

    Nõustun ka Gothiga - (4 - 5) sek on tõesti vähe minu arvates. 8 sek ühe soorituse jaoks oleks optimaalne ja üks seeria alla 30 sekundi ei tohiks kesta. Kui kannatab kvaliteet, siis kannatavad ka tulemused selle tõttu. See on väga hea, et motivatsioon on olemas aga ära üle pinguta - võid endale mõnusa karuteene osutada...
  4. Mida arvate ülakeha kavast?

    Üks sessioon ei tohiks eriti üle tunni kesta,sest valkude tase lihastes langeb pärast 45 minutit. Üle ühe tunni ei ole mõtet rassida! Sa ei jaksa endast enam maksimumi anda ja need harjutused, mida peale seda 1h teed on suht mõttetud, sest sa ei saa max lihasväsimust kätte ja toitained lihases ei ole enam piisavas koguses. Üks lõik sulle lugemiseks ühest profi kirjutatud artiklist: Split up the body into more days: It might seem as if splitting the body up into more days will actually entail spending more time in the gym, not less. But think about what happens when you train two groups like chest and triceps. Would you agree that by the time you get to triceps, you're so tired that you're almost moving in slow motion? If instead, you did triceps on a separate day, perhaps with biceps or calves, you could knock out your tricep workout in twenty minutes. Whole body routines, or even routines where you train all of the upper body one day and lower the next, are going to result in most people being stuck at the gym for two hours or more, and leaving feeling totally drained and exhausted. täpsemalt saad lugeda:http://www.bodybuilding.com/fun/bbinfo.php?page=BeginningBodybuildingBasics
  5. Toitumis kava.

    Ära puhta valguga üle pinguta. Sellega võid enda maksa kahjustada. Soovitan sul järgmise artikli läbi lugeda: http://www.bodybuilding.com/fun/ice19.htm Loodan, et leiad sellest mõne nupukese enda jaox...
×