Jump to content

alz1

Kasutajad
  • Sisu loend

    129
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

alz1

  • Tase
    Kasutaja
  1. Palju lolle küsimusi.

    Valkude mittesöömine on katastroof. Päevas proovi süüa nii, et kuskil 2 grammi valku iga kehakilo kohta(see juba täitsa hea võid ka süüa 1,5 g kilo kohta , kuid mida rohkem seda parem ). Valk kohe peale trenni on ka väga oluline ( kuskil poole tunni jooksul oleks soovitatav ~ 30 g valku sisse võtta). Su treeningkava kohta ütleks nii et, sa oled suht algaja ja soovitaks sul võtta tööristade alt treeningkava algajatele (kohe kindlasti : ). Veel oleks kasulik siin amazonis kolada ja igasuguseid artikleid lugeda ja foorumis lugeda, siin on praktiliselt kõik kirjas mida läheb vaja, et tagada ~ 3 aastane ladus areng . Edu treeningutel !
  2. Surumine ja treeningkava?

    nuh ok selja ja jala võiks ära vahetada, kuid see nagu ei muudaks midagi , kui tahad, vaheta aga tulemust see ei mõjuta(annab võibolla vaheldust ülakehast??)(kui keegi leiab, et mõjutab siis palun põhjendada miks mõjub, ja mis määral mõjutab) ja biitsepsit võib vabalt teha 2 korda nädalas sest ta on nii pisike lihas et taastub ära . mõned kes ei ole väga suure biitsepsiga teevad isegi 3 korda nädalas. painkiller pakkus et biitsepsit 1 korra teha sest see ei mõjuta rinnalt surumise tulemust,kuid mina pakkusin rohkem kuna mina rõhutan protportsioone
  3. kükkimine- raskem kang teeb turjale valu

    ma usun et lihtsalt nii palju tehtud et enam valu ei ole nii tugev ja mul leevendas see valu kui pingutasin trapetsit siis kang ei ole ühegi kondi peal, samas see küsimus huvitab mindki
  4. Harjutuste sooritamine!

    1)aeglaselt tehes raskusega millega jõuad teha 8-12 kordust on väga hea lihaskasvuks.kiiresti teha on hea nt korvpalli mängijatel- vaja kõrgele hüpata siis tehakse kangiga kiireid üleshüppeid. põhimõtteliselt on see vahe et lihas harjub ära tegema nii nagu sa teda treenid 2)kerge raskusega palju kordusi annab vastupidavust ja plahvatuslikku jõudu peaaegu et mitte, kui aga teed suure raskusega ja vähe kordusi siis on asi vastupidi. 3)vahe on selles keha allapoole tehes on raskem, kui jalad kõrgemal siis on hea teha kõhu ülemist osa kontsentreeritult kuna parem kokkutõmme kõhuga nii et istessetõusu ei ole eriti mõtet teha kui selg veel nõrk. tee parem nii et ülemist ja alumist osa eraldi( ülemist teha nii et teed nagu istessetõusu aga aint sinnamaale kus veel alaselg on vastu alust,alumist - jalatõsted- oled alusel ja sirged jalad tõstad enda ette. harjutuste pangas seal igast variatsioone ise teen ka nii kuna mul on juba pikemat aega seljavalud 4)fikseeritud kangiga ei tööta stabilisaator lihased ja biitseps saab paremini eraldatud. samuti on mitmekesisuse mõttes vaja ka hantlitega veel väike vihje. kui teed kitsa haardega siis saad lihase kõrgemaks, sii on nii et kui seljatagant keegi vaatab kuidas biitsepsit näitad paistab lihas suur. kui teed laia haardega siis lihas kasvab laiemaks ja ilusamaks.samuti on amplituud väga oluline (et lased kangi ikka sirgetele kätele alla ja siis üles) kui tahad suuri käsi siis tee ka triitsepsit kuna see on ikkagi 2/3 käe ümbermõõdust
  5. Surumine ja treeningkava?

    kui sa teed harjutusi "korralikult"(igaks juhuks ütlen veel et teha rinda raskusega millega jõuad teha umb 1,2 kuni 5 kordust) esmaspäeval jäta jala trenn kohe kindlast ära(see läheb nii pikaks ja lõpus oled nii kurnatud et lihtsalt ei jõua enam piisavalt tugevasti jalga teha ja rind tahab juba valku selleks ajaks kui jalaga saad ühele poole) võiksid teha midagi sellist E: rind ja triitseps T: selg ja biitseps(teed selle lihasgrupi enne mida tahad rohekem arendada, soovitan teha selg enne kuna muidu tõmbab sinu intensiivne rinna trenn õlad ette ) K: puhkus(aeroobne mida sa ilmselt niikuinii teed ) N: õlg iga külje pealt(ja kerge rinna ja triitsepsi trenn kh kui tunned et oled erk ja virgas rinna koha pealt) R:Jalg, biitseps ( võid ka teha selga kui tunned et oled puhanud) L: puhkus (aeroobne ,, korv vist) P: puhkus kuna kui iga päev korvi mängid on vaja palju puhkust (kõhtu võid teha julgesti ülepäeva vms) kindlasti oleks vaja veel ka minu antud kavas muudatust teha kuna ; 1)võimalik et tahad teha ainult rinda ja teised lihasgrupid maha jätta 2)kuna oled harjunud tegema palju soprti võid olla piisavalt puhanud et teha mõni minu antud puhkepäev trennipäevaks nii et andke veel inimesle tarka nõu
  6. Areng...

    kui kaal ei tõuse siis söö rohkem.ise jääksin vict sinu kavag nälga ma söön enne trenni , ja kui koju jõuan siis jälle kõht koriseb.mõnel inimesel on ainevahetus nii kiie et peab sööma lihtsalt palju !!!
  7. Sipelga 14

    ootan ja loodan et tuleb vaatamisväärne teleteos
  8. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    mu esivanemad aastal 1001 ennustasid et minu järgi tullakse teisest galaktikast, kus ei ole reostust ja elusolesed on sõbralikud ja altruismilembesed . Ka mina tunnen, et oleksin pärit nagu teisest galaktikast ,seega olen ma hea inimene ja kutsun teid kõiki endaga kaasa chokolateway galaktikale, kes tuleb???? (...)
  9. Õlg?

    õla tagaosa treenib käsikutega lendamine ettekallutatult,kahjuks rohekm ei tea minagi, kuigi oleks huvi teada saada veel harjutusi õla tagaosale
  10. Proteiini negatiivsed omadused?

    kasuta foorumit. kui teed trenni siis proteiini tarbimine on hea, ja ainult hea.Proteiini nähud on lihase kasvamine. kuigi ka tal on mõningad kõrvalnähud.. kui oled proteiini pikema aja vältel juba tarbinud siis peegli ees võib näole esile kerkida võidukas irwe (rääkisin protiinist kui toidulisandist)
  11. 2 K duell - kes keda ?

    Ma olen särgijahil, seega pakun Marek KALMUS
  12. valkude kvaliteet

    Mure siis järgmine:kuna olen tudeng ei ole ka palju raha siit ka minu küsimus. Kas piima ja jogurti valgul on ka mingi kvaliteedi vahe, või imendumise kiiruse vahe? Oletame, et kallab terve paki( 1L) piima kohe kurgust alla. Piim on vedel ja läbib organismi kiiremini,kas selle ajaga jõuab kõik 30 g valku ära imenduda või ei?Jogurt jällegi läbib seedetrakti aeglasemini ja jõuab rohkem imenduda .Teiseks nende toodete valmistamismehanismide kulgedes võib ju ka valgu kvaliteet langeda. piim samas koguses (1L) on jogurtist (umbes) poole odavam.Kui ma tarbin 1L jogurtit või 2 L piima(hind tuleb sama), kummast ma saaks rohekem kasu, ja miks????
  13. munade valmistamine

    Ma ei ole nüüd kindel aga, kas mikrolained valgu kvaliteeti ei mõjuta??
  14. Ylikooli poisid

    tartu ülikool, bioloogia,I a.
  15. Pelmeenid?

    minu lemmiktoit on pelmeenid.sooviks natuke informatsiooni pelmeenide kohta kui keegi oskab seda öelda. et kas nad sisaldavad ka mingeid vitamiine vms mis aitaks arengule kaasa??
×