Jump to content

Wiced

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Wiced

  • Tase
    Vaatleja
  1. Vajaks abi toitumise kohta!

    Tänud kõigile vastajatele. Olen nüüd korrigeerinud oma portsionite suurusi ja olek kohe ka parem. Suured tänud veelkord
  2. Tervist foorumi rahvas! Hakkasin nüüd nädala aega tagasi oma toitumis harjumusi muutma kasutades selle foorumi abi. Vanasti sõin nii 3 korda päevas nüüd aga koos sheikidega 6 korda päevas. Probleem on siis selles et ma söön nüüd kaks korda sama palju kui ennem ja tunne ja loogika kisuvad ütlema, et seda on liiga palju või söön valesti. Proovin süüa nii 3-4 tunni tagant, kuid kui hakkan uut söömaaega tegema pole nagu kõht tühigi veel. Olen 184 cm pikk ja kaal on kõikuv 73-75kg ümber. Muretsen just selle pärast et pärast sellist söömist mitte rasva minna. Palun siis kellegil üle vaadata mu toitumine ja kui on midagi mida muuta siis vastata. Sellised on söögikorrad: Hommik: Neljaviljahelbe pudru 1spl meega ca 200g või Müsli ca 100g + jogurth 100g Salat mis koosneb: 1 tomat värske kurk ca 50g maitsestamata jogurth 100g kodujuust 4% 100g 2 muna 1 lumekrabipulk ja joon tassi musta kohvi Lõuna: Värske salat ca 100g(tomat, kurk, lehtsalat, till, 1spl külmpress oliiviõli) Kalkuni, kana või kala filee ca 150g Riis, makaronid või kartul 100g-150g (keedetud) rasvavaba piima 200ml Enne jõusaali: Proteiin (Whey1 - Evolution) 3spl + vesi Peale jõuasaali: Proteiin (Whey1 - Evolution) 3spl + vesi ja ca 30min hiljem tass kohvi Enne õhtusööki: Värske salat ca 100g(tomat, kurk, lehtsalat, till, 1spl külmpress oliiviõli) Kalkuni, kana või kala filee ca 150g Riis, makaronid või kartul 100g-150g (keedetud) rasvavaba piima 200ml Õhtul Salat mis koosneb: 1 tomat värske kurk ca 50g maitsestamata jogurth 100g kodujuust 4% 100g 2 muna 1 lumekrabipulk ja tass rohelist teed Päevajooksul joon umbes 3-4 liitrit vett Edit: unustasin mainida et jõusaalis käin 3 korda nädalas. Päevasel ajal kõnnin palju ja nädalavahetustes suusatan/mängin jalgpalli. Tänan kõiki kellel tahtmist/aega aidata.
×