Jump to content

majataga

Kasutajad
  • Sisu loend

    47
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

majataga

  • Tase
    Algaja
  1. Küünarvarred

    mis aitab siis puhkus ?
  2. Suvalisel ajal hantlitega vehkimine

    ise kakusin ka kunagi iga päev lõuga ja jumala hästi mõjus ja kätekõverdustega oli sama lugu. nii et
  3. Suvalisel ajal hantlitega vehkimine

    kui lihas juba VALUTAB on tõesti midagi lahti
  4. küsimus

    mis see traktor on
  5. mõtisklus

    kle suu olemas ja rääkida oskab sellel ei tohiks probleeme tekida
  6. kätekõverdused

    njh see ju loogiline lootsin et tuleb mingi hea nipp
  7. kätekõverdused

    nuh kuidas teed nii et üle 15 ei suuda õpeta mulle ka
  8. võtsin juurde mingi 2 kg 1kuu ma siis alustasin ja kuuga mingi 3-4 kg toitumine korras rasva ei lisandunud kõrvalmõjusib ei esinenud
  9. biic

    nõus
  10. Lamadessurumine

    . kelgi kelgi tolgus
  11. biic

    kõvad biitsepsid 15 aastastel paneks mingid tulemused ka juurde oleks pilt parem nt seiste kangiga käte kõverdamine või Küünarvarte kõverdamine Scott'il. mitte max vaid millega te viimast seeriat teete või kuidas keegi.
  12. kätekõverdused

    päris hea areng. Andis kohe uut jõudu asjaga sügavamalt tegelemiseks. Koolikott sodi täis ja pumpama mul oli parem ma kahekuuga max korrad 40 pealt 100 ja tegin 4 seeriat max kordustega. ja vahest kasutasin ka lisa raskust .
  13. Uued pildid?

    Mida siis tehakse. Räägi kuidas te siis saate aru kui palju on arengut toimunud? Kas see käib silma järgi või ainult see fotoka pilt? Mees, oled juurde visanud!! detaile tuleb vaatada
  14. Uued pildid?

    lõuna-eesti vennad on tegijad ei ole midagi öelda . ja need pildid seal ma küll mingit vahet ei täheldanud ei ole vist mõtet nii väikse vahega pildistada muidu ei paista areng välja ja promo läheb luhta.
×