Jump to content

sol

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sol

  • Tase
    Algaja
  1. Alustasin just jõusaalis käimist uuesti (peale pikka pausi) kuid kuna lihasmassi eriti palju pole siis on suuri lihaseid natukene raske omandada Küsimus nüüd oleks, et kuidas kaalu juurde saada? Hetkel tarvitan whey2'te ning see on ka kõik. Söön kõike mis ette satub, kuid paksemaks ei lähe Äkki oleks hea mõte, mõnda massilisajat proovida?
  2. Sai siis whey2 ära ostetud, kuid selle peal pole kusagil kirjutatud, kuidas seda võtta tuleb. Äkki keegi võiks mülle öelda mitu G pulbrit ja mitu ml vett ma pean segama ja mitu korda päevas? Või võtan samamoodi nagu protein nr.1 võtsin?
  3. mis on parem kas whey1 või whey2?
  4. Mis te sellest Whey1'st arvate muidu?Ning kreatiine ei soovita te võtta?
  5. See Whey Drink GP on natuke kallis minu jaoks soovitage midagi odavamat..
  6. Mitu korda seda päevas tarvitada tuleb umbes? (mitu G)
  7. Krt, mis asi see WDGP on? Ei suuda seda leida amazonist Igatahes, No1 sai otsa mul Et mida nüüd osta?
  8. Et võtan igakord 30g pulbrit kaasa ja ostan mingi joogi, sinna joogi sisse pudistan valke ning siis raputan. Kuid mis jooki soovitate osta?
  9. alles alustasin selle käimisega.Ok ei osta siis kreatiine veel
  10. milliseid soovitate?Ning kui mingil põhjusel jõusaali pooleli jätan, kas siis võib midagi halba juhtuda?
  11. Käin jõusaalis ning ostsin protein NO1'te, äkki tuleks veel midagi osta, et lihaste kasvu kiirendada?
×