Jump to content

a.p.

Kasutajad
  • Sisu loend

    49
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

a.p.

  • Tase
    Algaja
  1. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    minule meeldib vaikus
  2. Jõulutoidud

    Tallinnas, Rataskaevu tänavas on tervisliku toidu restoran Aed. Toite on erinevatel dieetidele ja peamine enamus toorainet on pärit mahepõllumajandusest (isegi veinid). Tean, et seal on ka tervislikud jõulutoidud. Mine küsi retsepte
  3. Paar küsimust

    1. äkki sa veel kasvad... siis kasvavad ka su käed ju 2. mina ei ole isiklikult eestis veel liiga suure lihasmassiga jalgadega meest kohanud, ja ammugi mitte jalgpallurite hulgas.. aga veidi kergemad raskused, pikemad seeriad ja isoleeritumad harjutused võivad reljeefile hästi mõjuda... dieet muidugi mõjub kõige paremini
  4. Kangi surumine vs kätekõverdus

    jah ma tõesti ei oska lugeda... piinlik.. aga ka tuhat päevas ei pea tegema, vaatasin just vana treeningpäevikut ja seal kirjas parimatel päevadel 600, tulemusi aga mäeletan ikka juba 400 pealt. 25 -30-sed seeriad tegin toona.
  5. Kangi surumine vs kätekõverdus

    no ju on see ka väga individuaalne... kui korralikult treenida siis tuhat päeva küll ei kulu, et lihas arvestatavalt kasvaks.. järgi proovitud
  6. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

    Minul oleks fitness.ee meestele siinkohal üks ettepanek. Kuna on näha, et paljusid uusi külalisi huvitavad ikka ja jälle ühed samad asjad siis võiks ju teha kohe sellise spetsiaalse tabeli, kus kõik selline info kirjas. Võiks näiteks sealt HUVITAV rubriigi alt välja tulla. Olekski rida realt kõik kirjas, kõigepealt nimed, vanused, pikkused, kaalud ning siis tulemused... kõik mis pähe tuleb ja mis mehed vähegi avaldada tahavad...rinnalt surumine, lõuatõmme, jalapress jne... aga ka 100m jooks, ujumine... jne.jne. Ja kõige lõpus võiks olla ka nende saavutused võistlustel.. kuna see on kulturismi ja fitnessi portaal siis loomulikult vastavatel võistlustel. Mis te arvate?
  7. jalapress

    Kunagi ma tegin pidevalt 4x10x 400. Ükskord suutsin aga endale päris parajalt seljale viga teha. Lihtsalt kerge lohaksus. Olin rohkem kui kuu täiesti out. Siis jõudis tõeliselt kohale, et iga suure raskusega masin on ka piisavalt ohtlik. Vigastada võib end muidugi ka väikse raskusega aga kipub olema, et mida suurem raskus seda suurem tõenäosus ja vigastus. Praegu teen 250ga veits pikma seeria (15-20) ja tulemus küll halvem pole aga harjutus tundub oluliselt turvalisem. Vanus 36
  8. 2 K duell - kes keda ?

    Selle tänase uudise taustal (kaks meest ei tule) tahaks ma nüüd oma ennustust meie meeste kohtade osas muuta... aga nagu Rebane ütles ei tohi ja teda põhjused ei huvita... aga nii ei saa ju ennustada... Mõlemad mehed tõusevad mu ennustuses ühe koha võrra.
  9. 2 K duell - kes keda ?

    Kalmus 12 Kiivikas 14
  10. Tänan neid, kes vastata jaksasid. Kahju, et enamus ei viitsinud. Neile, kes siin nüüd kisa tõstsid.. pole sport jne....kuulge nüüd olge mõistlikud, ega siis seda kõike korraga ja valimatult endale keegi sisse ei kühvelda. Kõigel on oma süsteem. Keeruliste nimede taga on tavaliselt ühed samad väga lihtsad asjad muide. No ja ei tehta seda sporti ilma nende aineteta lihtsalt. Tõsi üks meie tõelistest tippudest siin küll üksvahe ütles midagi sellist, et tema enam üldse toidulisandeid ei tarbi... Õudselt lahe suhtumine tegelikult, eriti just ärilisest seisukohast (icicic edasimüüad). Aga seda on väga raske uskuda.
  11. 2 K duell - kes keda ?

    Kalmuse kord tõesti.
  12. Kõik kes toidulisandeid tarbivad vahetavad aegajalt brände ja tooteid... ma arvan. Oleks väga huvitav teada mida ja millistes vahekordades meie tipud just tänasel päeval kasutavad. Erinevatel aegadel on sellest siin kõik rääkinud aga just praegu. Kiivikas, Kalmus, Marozov, Ader, Vähi.. noored ka??? Päris õiget infot on arusaadvatel ärilistel põhjustel siin vist raske loota aga äkki siiski. Mina oleksin äärmiselt tänulik, kui viitsite vastata ja äkki on teistelgi huvitav.
  13. Kas see on Planeti poolne probleem või ei taha Robocop seal enam müüa? Planeti uut kliendipoliitikat vaadates võib muidugi varsti seal hoopis pagaripoiste lett olla
  14. Kas kasutaksite steroide

    mis on spordi "algne mõte"... see on küll hea teema! Kas tõesti tervis? Kui kaugele peab üldse tagasi vaatama? Äkki loomariiki...
×