Jump to content

Paldiski_kutt

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Paldiski_kutt

  • Tase
    Rattur
  1. lihast vähendada

    Ma sinu asemel seda nii väga ei sooviks. Peaksid parem uhke olema. Ja nagu siin keegi juba mainis, et treenitud jalg ikka ilusam kui kondine. Seda nii väga soovides võid sa meeleheitlikult midagi hoopis halvemaks teha. Küsi mõnelt sõbrannalt nõu ja ma usun, et ta küll ei ütle, et sulle see jalg ei sobi vms
  2. Mida mõtles Dennis ?

    Dennis: "Luba ma katsun seda" "Hey dude, can i touch it"
  3. kiku võitis kuldmedali

    Kristiina on tegija
  4. amazon surnud?

    Kasulik oleks ka võimaluse korral külastada Amazoni jutukat, küll ei garanteeri, et sealt välkkiirusel vastust saab oma küsimustele vaid varuda kannatust. Sest ega seal ka just suurem seltskond pole. Osad vist ei teagi, et selline koht on Amazoni saidil olemas
  5. olen ull püsss

    Hmm ja kas see oli siis nüüd vajalik siia
  6. Kas hommikul??

    9 tundi magamist täitsa piisav.
  7. Ronnie Coleman tuleb Eestisse!!

    Koomikud
  8. imemees

    Karmid tüübid, eriti paneb hämmastame see lõpu osa kus tüüp teeb neid kätekõverdusi, ei no neil on asi käppas
  9. haigus

    Pole hullu. Põed oma haiguse ära saad kurjajuurest lahti ja peale selle teed korralikult trenni edasi. Peaasi et haigena ei treeni. Edu terveks saamisele
  10. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    186 cm, 81kg, 16a.
  11. Ei saa jutukasse

    Proovi nt. Läbi Mirc siis , kui olemas.
  12. trenni kestus

    Mul endal kulub u. 1-2 h ja jõuan ilusti tehtud. Tee ehk natuke kokkuvõtlikum kava ja kui korralikud harjutused on sees siis on sellest kindlasti palju rohkem kasu kui seal endast viimast välja võtta ja kangidega mässata 3-4h
  13. Spordifriik

    Tõsine trenni mees
  14. Kick Poks Tallinnas?

    Näitkes astu Riveta klubisse, seal pakutakse igasuguseid võistluskunste kaasa arvatud Kick-box ja üheks treenerik peaks olema isegi tuntud tegelane sarjast "Baar" Talis. Uuri kui huvi http://www.riveta.ee/
  15. Kokkutulek!!!

    Ma arvan ka, et kohe ei pea tegema suurt üritust , kasvõi teeks mingi bowlingu mängu ürituse. Paneks kusagil rajad kinni nt: Kuulsaalis 5 rada kinni umbes 5 inimest rajal terve korrus mängijate päralt, pea huvilised tulevad kokku ja saab midagi tehtud ja siis vaatab edasi kas on huvi korraldada midagi suuremat.
×