Jump to content

tambetk

Kasutajad
  • Sisu loend

    0
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tambetk

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 15.06.1993

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. VÕIMLA

    Tere jälle. Nii, paar päeva tagasi toimusid Eesti Meistrivõistlused Lukumaadluses. Kui alguses plaanisin minna -76 kg kategooriasse, siis kolmapäeva õhtul otsustasin, et lähen hoopis -83 kg kategooriasse. Mõeldud tehtud. Siin on Võimla võistlejad ja fännid koos uute Võimla särkidega. (mina asun keskel) Esimeseks vastaseks sain ma Siim Asperki, kellega paar kuud tagasi tegin ka MMA matši. Kuigi kaotasin, oli matš minu arvates põnev. Varsti saab ka video . Reedel, kui matšide järjekord välja tuli, rääkisime Siimuga ning siis ta väitis, et tema pullib ise esimesena guardi, nii nagu mina tegin meie MMA matšis. Guardi pullimine on siis see, kui istud maha vastase ees, et altpoolt tegutseda konksude ja sweepidega. Kuna Siim guardi ei pullinud, siis tegin seda ise. Lõpus võitis Siim punktidega. Selleks aastaks on aga minu võistlemised läbi, nüüd kuni aasta lõpuni jätkan trennidega! Plaanis on jätkata tavatrennidega, leida rohkem trennipaarilisi ning enne aastavahetust käia laagris. Järgmisel aastal jätkan samas vaimus ning kindlasti plaanin võistelda ja treenida rohkem.
  2. VÕIMLA

    Tervist mina olen Tambet Kajak ning alates 2015 aasta detsembrist VÕIMLA Team FAST’i liige. Pärit olen ma Tartust, VÕIMLA-sse tulin ma 2014 aasta jaanuaris, väheke enne seda kui Tõll VÕIMLAga liitus. See selleks. VÕIMLAs treenin ma MMA-d ja BJJ-d. Enne seda kui ma VÕIMLA-ga liitusin olin ma teinud püstivõitlust 3 aasta jagu ja tegelenud jõusaalis raua tõstmisega, aga sellega ma kaugele ei jõudnud. Alles VÕIMLAs hakkasin ma intensiivsemalt treenima ja oma oskusi lihvima. MMA-ga olen nüüdseks tegelenud päris mõnda aega ning käinud ka võistlustel. Minu amatöörrekord on nüüdseks 2-5 ehk 2 võitu ja 5 kaotust. Kuigi kaotusi on rohkem, kui võite, siis see mind ei morjenda ning jätkan edasi võistlemist, sest nii on ainuke võimalus võitude arvu suurendada. Viimane MMA matš toimus Soomes, 28. novembril, kus käisin koos tiimikaaslase Alar-iga ja 3D Treeningust pärit poistega. Seal pidin võtma vastu kaotuse peale vägevat lahingut. Usun, et kui oleksin targemini tegutsenud, oleks olnud võit minu. Pole hullu, eks järgmine kord läheb paremini. Nüüdseks olen matšist taastunud ja plaanin ära parandada vead, mis võitluses ette tulid. Kellel huvi, siis siin on ka video minu matšist. Mina olen mustades pükstes. Soomes kaasas käinud toetajad, treenerid ja võitlejad. (Mina olen valge pusaga) Matšiks olin ma valmistunud korralikult. Võtsin osa Sügislaagrist novembri alguses ja peale seda läksin Eesti BJJ Grandmasteri Martin Aedma juurde paariks päevaks Soome treenima. Huvitav kogemus oli ning sain korraliku trennikoormuse. Mina ja Martin Aedma (Soome treening) BJJ-s olen ma sinine vöö, selle andis mulle Martin Aedma 24.ndal aprillil. Väga vinge tunne oli, kui selle sain. Lukumaadluse võistlustel olen ka käinud, rohkem olen pidanud vastu võtma kaotusi kui saanud poodiumile, kuid kaotustest leian alati midagi õppida. Suvel, kui ma Norras käisin, otsisin ma üles kohaliku MMA/BJJ klubi ning käisin seal treenimas. Mul oli võimalus ka võistlustel käia Oslos, kus kaotasin kolm matši ning võitsin ühe. Minu täitsa oma sinine kiiver koos sinise vööga Järgmised võistlused, kus plaanin osaleda, on 12. detsembril Tallinnas, Eesti Meistrivõistlused lukumaadluses. Seal plaanin ma osaleda -76kg kehakaalus. Minu jaoks on see esmakordne, sest tavaliselt võistlen -83 kg kategoorias. Eks näis kuidas läheb, loodan parimat! Plaanin kirjutada aktiivselt oma treeningutest ja võistlustest. Senikauaks Tsau!
×