Jump to content

T-T

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

T-T

  • Tase
    Vaatleja
  1. T-T blogi (+20)

    Käärkükk: Tasakaal kaob ära just vasak jalg ees. Olen hoidnud laiemalt aga ikka ei ole nagu hea. Kuu aega teinud 10kg hantlitega aga ikka tuleb väga raskelt (lausa värisedes teine seeria) Mingit rohtu? või asendaks mingi harjutusega? Või vähendan lihtsalt raskust kuni tunnen, et läheb kergemaks?
  2. T-T blogi (+20)

    Eks igas foorumis peab mõni troll olema
  3. T-T blogi (+20)

    Üsna lootusetu tunne on. Sedasi süüa nagu peaks ei suuda ja vahepeal päev ei võimalda. (läheb tempo üles). Aga am ei hakak vinguma siin selle üle. Füüsiline vorm muidugi paraneb ja see on hea. Osaliselt on asi kindlasti selles, et pole kindlat plaani. Peab toitumiskava tellima aga ei tea jälle kellelt.
  4. T-T blogi (+20)

    Alles nüüd mõistan mida tähendab lause: Alakaalulised ülehindavad oma toidu koguseid. Trennis käidud. Sooritus paraneb aga söögiga läheb küll raskeks. Päev otsa kõht täis ja peale trenni lükkasin suure paki jogurtit paaki aga kaalutõstmisest on asi ikka veel väga kaugel...
  5. T-T blogi (+20)

    Tänud kaasa rääkijatele. Varem sõin lihtsalt vähem. Ja ei mõelnud mida ja miks. Ja enda arust söön nüüd nagu tohutult aga )kõht koguaeg täis( Nüüd hakkan aga aru saama kui tänased kogusedki toitumisprogrammi sisse lõin on tulemus kehva. Saan aru, et kaalu tõstmiseks päevas peaks kaloraas kokku olema 3000 ja 150g sellest valku. Eks tuleb aga õgida siis ei peagi kerge olema. See on pm ainuke artikkel mille olen leidnud oma probleemi lahendamiseks. http://www.kaaluabi.ee/news/weight/kaalus-juurde-votmise-saladused Ja see kõhu tegemine on ju ok kui terve keha ühel päeval või miks alustajad seda vältima peaks?
  6. T-T blogi (+20)

    Võib sinatada. Pikaajaline eesmärk on 20kg. , Mingit ajalist perioodi pole pannud, aga 30 eluaastaks sooviks, et kaalul esimene nr oleks 8 Lühiajaline eesmärk esimene on, et kaal hakkaks nr 7-mega.
  7. T-T blogi (+20)

    Tere minu poolt. Olen siin foorumis juba pikka aega ringi vaadanud ja ideid otsinud aga kuna materjal valgub siiski laiali ja igal inimesel erinevad küsimused siis otsutasin, et hakkan ka enda blogi pidama. (foorum paistab üldpildis mõistva ja sõbraliku suhtumisega!) Profiil: Mees 27 a 190cm 68Kg Eesmärk +20kg Pikk ja peenike nagu piits läbi elu. Minevikul ei hakka peatuma. Vahel on olnud tõesti kiire elu tempo ja kõik mis tarbin kulub ära. Isu pole ka kunagi suur olnud. viimased 4a olen olnud pm "diivani kartul" või pigem porgand. Töö on enamsti istudes või seistes, liikumist väga pole. aga vahel kiired perioodid ja tihti juhtub kui polegi aega süüa ennem kui kell 1 päeval. Viimase nädalaga olen nüüd otsutanud asja muuta ja hakata lihtsalt rohkem sööma (nagu enamus soovitused otsingutest tulid) Ja nii ongi. Ma pole küll kaalunud mida ja kui palju ja kas sellest piisab kaalutõusuks. Aga suurendanud olen kindlasti valgu osakaalu menüüs. Kuna nüüd on muutuste aeg ja töötingimused paranesid. Siis tekkis aeg hakata käima ka jõusaalis. Nädal on käidud. Edaspidi tahaks hoida rütmi 1 trenn 1 vaba. Jõusaal on suhteliselt väike aga hea asukohaga/hinnaga ja väikse käidavusega. Ja alustuseks sellest kindlasti piisab. Esimeseks kavaks valisin selle: https://dspace.utlib.ee/dspace/bitstream/handle/10062/29415/treeningplaan1.pdf Esimene päev oli täielik põrgu. Peale soojendust (12min jooksu) oli juba kett nii maas aga pidasin ikka lõpuni vastu ja nüüd juba natuke tean mis teen. Kava lõpus muidugi 2x25 kõhulihased kaldpingil ja ma arvan, et iga üks teab mis juhtub kui 4a pole trenni teinud mis tunne järgmine päev on. Ka teised lihased valutasid muidugi. Kuna alaselg on probeelmne ja nõrk lüli olnud pikalt siis teadsin, et sellele kohe nii ootamatut pauku ei anna ja alustasin füsioteraapiast meelde jäänud harjutusega. Et võib soovitada harjutusi alaseljale. Toitumine möödunud nädalal oli selline. Koguseid olen suurendanud, ehk varem sõin päevas vähem. Kellaaegu ja koguseid täpseid pole aga plaan seda täpsemalt järgima hakata. esmaspäev: 2 muna praetult 2 rukkipala (viilud) (saia leiva peal pm alati margariin) 100g Annekese shokolaad 1kg metsmaasika jogurt praekartulid kaste, 1,5 verivorsti klaas piima 800g jogurt 1 juustuburger klaas jogurtit (100g) 45g shokolaadi Teisipäev: praekartul+kaste +verivorst (väiksem portsjon) 70g shokolaad kohupiima kook tk 2 juustusarve tere 400g jogurt kanarind 2tk, keedukartul + kõrvitsasalat klaas piima Kolmapäev: 2 praemuna 2 leiba 2 saia (viilud) (saia leiva peal pm alati margariin) klaas piima 300g kanakoib, tomati kurgi salat 200g vanilje kohupiim klaas jogurtit praekartulid kanaga + kõrvitsasalat klaas piima 2 singi saia Neljapäev: 3 praemuna 3 saia klaas piima 1kg jogurt 3 lihapirukat 3 toorvorsti lambasooles klaas piima 3 saia kebabi burger Reede: 4 kiluleiba, kohvi banaan rosinad praad: shaslõkk suur varras friikad, porgandisalat 2 banaani 4 praemuna 4 leiba Laupäev: 300g rosniatoru selveri kanafilee 200g+ pasta 100g+ salat 100g + 0,5l piim suur õun maapähklid )päeva jooksul( Üks söök on laupäevast puudu kuidagi. Pühapäev: 3 leiba 4 keedumuna 1l joogijogurt pasta rakvere lihapallide ja kanaga+ tomati kurgi salat peaaegu pakk maapähkleid ca 180g pool apelisini 1 keedumuna. Toitumise kohta kõik nõuanded rohkem kui teretulnud! Vahel tarbin ka alkoholi aga möödunud nädalal mitte. Üritan hakata kasutama ka http://tap.nutridata.ee/25 ja oma söögid sinna kirja panna. Kasutaja vähemalt tehtud ja vaikselt tutvun. Pilt jõusaalist: Olemas ka jooksulindid ja velo. Nüüd teengi soojenduse veloga kuna sobib paremini kui jooksminine. Piltide põhjal soovitada ka massikava millele üle minna järgmisena. Hetkel toimub nagu füüsilsie vormi taastamine rohkem. Trennis käin õhtul kell 8 hetkel ja tundub, et sobib. Pärast on väsimus ok ja isu hea.
×