Jump to content

Muskel14

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Muskel14

  • Tase
    Algaja
  1. minu kodune päevaprogramm

    emm mis mõttes 3x mingi asi et nagu 1 korra teed ära siis puhkad 20seci või 10seci siis uuesti ja nii 3 korda?
  2. Nahk ripub peale kaalukaotust

    kuidas ütle alla v6tta?
  3. minu kodune päevaprogramm

    just nimelt
  4. Kavatsen varsti jõusaalis hakata käima.Praegu kodune plaan selline: Iga päev selline: kükid(3kg käsikutega) kõhulihased rind jalg(3kg kärsikutega) kätekõverdused Neid teen 3 korda mitte järjest vaid algul kükid siis kõhulihased ... ja kui 1 ring tehtud lähen teisele ringile nii teen 3 ringi iga ring igat asja 25korda ainult jalga teen 40 korda.Äkki keegi viitsib parandada kui on vaja lisada äkki midagi või järjekorda muuta. Siis tahaks teada kuidas toituda?Mida süüa ja mitu korda päevas.
  5. Tahaks teada milline peaks olema toitumine?(täpselt palun mitu korda päevas mida süüa mis kellaajad jne) milline kava võiks mul olla kui alguses oleks vaja saada rinna,kõhu ja terve jalg!!(pärast käed selg jne) Olen supertänulik kes aitab!
  6. Rinnalihas

    Näed kliki selle onu vastavale lihasele, mida treenida tahad ja avaneb palju erinevaid harjutusi mida ühe või teise lihase puhul teha. Lihatsalt vaata, mida sa saaksid kodustes tingimustes jäljendada ja mõnda harjutust natuke muutes saad ta nö. mugavndada koduste tingimuste jaoks. Edu. Loodame, et kuuleme sinust varsti noorte-kategoorias http://www.amazon.ee/main.php?main=tooriis...tustepank/index ohh tänan väga sellest oli palju abi kui ma nata kasvan veel ja lihased suuremad siis hakkan jõusaali peale mõtlema ja muide palju oleks 14a. kuu maks tartus?? selline klubi mis oleks annelinna lähedal?Palun vasta kui oskad öelda seda. Ettetänades Roland
  7. Rinnalihas

    mul kodus ainult 1kg,2kg,3kg ja 4kg aga kas on raskemaid vaja ja muidu tnx abi eest
  8. Rinnalihas

    Kuidas oleks 14a. poisil kõige parem rinna lihast teha???Mitte jõusaalis Ja tahax teada kuidas saaks tugevad jala-ja kõhulihased??? Ettetänades Roland
  9. Vajaks väikest abi!!!

    oot kuidas ma pingil teen naq kätekaid või kuidas
  10. Vajaks väikest abi!!!

    vastake sellele palun plzzzz!!! ja muide mis on deadlife or smthing mis õlalihas mainis?
  11. Vajaks väikest abi!!!

    Võiksite öelda mulle kuidas toitudas siis ja kuidas rinnalihast saab kõhulihaseid saab ka mingil masinal?Muidu tnx palju abi on olnud!
  12. Vajaks väikest abi!!!

    elan tartus siin turu silla juures ja pealegi oleks vaja kintse ja jala lihaseid ja tahaks teada kuidas rinna lihaseid saada kiirelt normiks ja ka kõhulihased?
  13. Vajaks väikest abi!!!

    oot mis trenni ma lähen siis kas ujumis või kick box või enesekaitse?Ja kas siis jõusaalis hakkan käima ja kui hakkan mis raskused? ja mis trenasöörid(or smthing)?? tänan abi eest muidu
  14. Vajaks väikest abi!!!

    Niisiis olen 14a. pikkus 157cm(olen lühike ) ja kaal on 52,4kg ja tahan kuskile tartu jõusaali minna.Tahaks teada et millist trenni teha seal ja kas tasub ikka veel minna või peaks pikemaks kasvama?Ja tahaks teada millisesse minna. Tänan kõiki kes vastavad minu küsimustele. Ja mitu korda käia veel trennis?
×