Jump to content

lihtsalt

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

lihtsalt

  • Tase
    Vaatleja
  1. ega see rinna lihasele liig pole??

    nojah,aga mul sõbrad käivad ka ,teevad ka kord nädalas ja korralikult ja ei suru sittagi,oleme samakaua käind!
  2. ega see rinna lihasele liig pole??

    ma hakkasin eelmine assta sügisel juba jõukas käima ,siis ei läind mul 50kg-gi yles kevadex sain aga 80 yles ka 4 korda nädalas tehes,suvi jäi vahele ja nyyd sygisel hakksin uuesti käima 1,5 kuud läx taastumisele ja nyyd 90 kg yles suht pohuilt, ja jõudu tuleb ka juurde ,aga ex näis võib olla peab tõesti siis 2 korraliku treenigut rinnale nädals tegema hakkama
  3. ega see rinna lihasele liig pole??

    no kunagi tahan võistlustele ka minna ,ja kui ma jõusaali lähen siis ma lihtsalt ei saa surumatta jätta
  4. ega see rinna lihasele liig pole??

    no aga sams on arengut ka ,algus mingi 1,5 kuud läx mul taastumisex seega 80 kg mis ennem yles läx,nyyd mingi 2 kuuga jõuan juba 90 kg yls suruda,2 kuuga 10 kg on see hea?
  5. olen 17,praegult kaalun mingi 70 kilo,max mida jõuan suruda on 90 kg,käin nädalas 5 korda jõukas, rinnale teen 4 päeva nädalas,teen teisi lihaseid ka peale rinna aga rinda põhiliselt, kuna eesmärk on kevadex 100 kg ära suruda ,paegult teen esimene päev rinnale lamades surudes 70 kg-ga 50 korda mingi 10-ste seeriatega,teine päev kaldpingis 55kg-ga 50korda 10-ste seeriatega,kolmandal päeval jälle sama mis esimene päev ja neljandal päeval sama mis teisel päeval ega see rinnale liig pole ???
×