Jump to content

-zeec-

Kasutajad
  • Sisu loend

    44
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

-zeec-

  • Tase
    Algaja
  1. jala lihas läheb krampi :(

    Sama lugu siin aga mul lääb ainult ujudes muidu trenni ajal ei lää.kas ujumisel on siis suurem koormus!!!
  2. Pannkook ja vastlakukkel...

    Maitse asi aga mulle küll pannkoogid meeldivad!
  3. Kükid...

    peaks ka nii proovima!sest ise teen praegu poolkükke 4seeriat aga tahaks ka täiskükkidele üle minna
  4. sangad

    oh hea et mainiti et kerekallutusi küljele teha ei tohi sest mul on sama probleem ja ma mõtlesin et kallutamine aitab.ma tegin muidu küünarnukiga põlve juurde ka siis ma enam ei tee kallutusi küljele Tänud
  5. kannikas!

    kuidas saada kanni väiksemaks?mis trenn aitab?
  6. TRENN

    just lisaks Goth_-ile.kohulihased,kätekõverdused,jooks,hüppenöör ja kui võimalus hankida kuskilt hantlid edu teile mõlemale
  7. küsimus

    küsimus?olen kuulnud et süsivesikuid tuleb või võib võtta ka hommikul?mis olex õige
  8. poks vs. jõusaal

    Suured suured tänud sulle sellest jutust sain nii mõndagi targemaks.
  9. küsimus

    Mina võtan ainult peale trenni ja natuk trenni ajal dextroosi(viinamarja suhkurt)
  10. küsimus?

    hugo, maadlejatel on ikka midagi muud ka , ma ise endine maadleja ja ka praegu aegajalt võistlen.algajale selline harjutus peris raske, soovitaks (ükskord enne ka siin kuskil soovitasin sedasama), et pane otsmik matile ja käed ka, aja tagumikk uppi ja hakka sedasi kolmele punktile (pea + käed) toetudes oma kaela liigutama edasi-tagasi.jalad õlgade laiuselt.kui kael juba rohkem kannab, siis võid end silda visata ja sedasi kiikuda.võid ka varbseina najal pea peal seistes oma kaela liigutada.aga ettevaatlikult! tänud
  11. küsimus?

    tänud sellest oli suur abi
  12. küsimus?

    kuidas treenida kaela eraldi?
  13. poks vs. jõusaal

    selline probleem et ma käin poksis ja jõusaalis mõlemas.ja ma tahan lihast kasvatada kas tohib nii teha?samas ma ei tahaks poksist loobuda kuigi olen mõelnud.soovitage keegi midagi.või mida ott soovitaks.point on selles et tahaks saada lihastesse.trenni teen:1päev jõusaal 2päev poks 3päev jõusaal 4päev poks 5päev jõusaal 6päev jõusaal 7puhkepäev.mida soovitate Tänud vastuste eest
  14. ma olen sellele ammu mõelnud aga pole aega ja nüüd lähi ajal peaks küll minema.kui keegi veel käind on siis võiks kogemustest rääkida
  15. Otist tänases "Postimehes"

    tänud infi eest lähen kohe tsekkama
×