Jump to content

Tan

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tan

  • Tase
    Vaatleja
  1. Valus muhk põlve all

    kui ma õigesti aru saan, siis mul oli sama asi kui ma mingi 16 olin ja siis tehti ka paari aasta jooksul pilte, röntgenis oli ka mingi luutükk seal põlve all. See pidi jah olema põrutustest, näiteks kasvõi kui palju jooksed koguaeg asfaldil vms. Minul igatahes taandus see nähtus mingi ajaga kui ma tulin kergejõustiku trennist ära. kui sa veel kasvad, siis ei saa vist suurt midagi teha. a kui enam ei kasva siis võid jah opil ära käia aga pärast seda ei või võibolla täiskoormusega sporti teha. igatahes mine mingi spetsialisti juurde ma arvan et sealt saad rohkem abi kui siit foorumist.
  2. trenni pikkus

    ma tavaliselt proovin ikka saalis alla 1h veeta korraga, kuigi jalga tehes venib trenn natuke pikemaks, kuna puhkused seeriate ja harjutuste vahel on natuke pikemad
  3. sinu rasvaprotsent?

    Täna just mõõtsin näitas 8,3 %, sama tulemus oli ka 2 nädalat tagasi
  4. sheik peale trenni

    olen ise ka ISS complete whey powerit kasutanud, maitseomadused ja segunemine on super, toimet ei oska hinnata sest sõin ainult ühe purgi ära ja pole raha olnud uuesti osta
  5. Jõusaal uues Tartu jäähallis?

    ja erinevalt mõnedest Tartu jõusaalidest on Arcticus tavaliselt ruumi ka trenni tegemiseks ja pole eriti mingeid järjekordi masinate taga ... kui just tipptunnil ei käi
  6. toidulisandid

    näiteks lõunakeskuses silja sport müüb robocopi tooteid ja enemikus jõusaalides on ka letis üht-teist müügis. vaata ringi.
  7. treeningkava

    ma teen praegu nii: 1.rind, triic 2.selg, biic 3.jalg 4.õlg, kõht
  8. Korralik jõusaal Tartus?

    muidugi... kui õigel ajal arcticusse satud, siis võid isegi üksi terves saalis trenni teha
×