Jump to content

Sanddeer

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

Sanddeer

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 28.06.1996

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Treening Märkmik?

    Seal mingi PRO staatus, kas ilma ajab üldse asja ära?
  2. Treening Märkmik?

    Tere! Oskab keegi soovitada mingit kohta netis, kuhu saad oma gainsid märkida ja võrrelda kogu aeg? tean, et hea oleks vihikusse aga kuna oleme nutikad, siis sooviksin siiski netti pista, vähe lihtsam. Võiks olla inglise või eesti keeles Aitäh
  3. Liigapalju kõike korraga?

    ehk siis, võiks üldse poksipäevadel trenni ära jätta? esmasp, kolmap poks teisip, neljap, reede, laup jõukas? pühap siis puhkepäev?
  4. Liigapalju kõike korraga?

    Et 4 treeningut ikka tehtud saaks? Aga miks hetkene kava ei sobi?
  5. Liigapalju kõike korraga?

    Eesmärk on lihast kasvatada Keskenduda tahaks siiski jõusaalile aga ega poksi ära ei tahaks jätta.
  6. The Aesthetic Project | YouTube

    Teiesuguseid võiks rohkem olla!
  7. Liigapalju kõike korraga?

    Tervist! Ei osanud kuskile postitada aga küsiks üle, mis arvate teie siuksest nädala trennist.. Esmasp- Poks, üritan hommikuti ka jõukat Teisip- Jõusaal, õhtul ujumine Kolmap- Poks ( jõusaali ei tee tavaliselt ) Neljap- Jõusaal Reede- Jõusaal poks kestab 1,5h, jõusaal tavaliselt tund kuni poolteist. Kuna kava on mul neljaks jaotatud siis vahest ei jõua jõusaalikava ühe nädalaga ära teha. Poksis võtan taastajat, peale jõukat võtan protekat. Minu küsimus siis oleks, et kas on mõtet kolme cardiot teha? ujumine ja poks, olen jälginud ca kuuaega seda kava juba aga vähekene hirmutab, et äkki pole just parim kooslus.
×