Jump to content

carbo

Kasutajad
  • Sisu loend

    244
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

carbo

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 28.06.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Asukoht
    Harjumaa, Kuusalu
  • Interests
    ...::tervislik toitumine,trenn::...
  1. Kohe saadan kirja teele.. olen ääretult tänulik...et viitsimist aidata on!
  2. nojah....millegipärast ma ei näe seda kava...!? aa kas tõesti keegi ei saaks siis veidike nõu anda?
  3. Tervist! Mure siis selles, et olen jõusaalispordiga tegelenud kaks aastat, suvel muidugi vähem, talvel aga jällegi erksamalt... Toitumisest niipalju, et burgereid ja krõpse endale sisse ei aja...kuid peensusteni ei ole süsivesikuid valke ja rasvu ka kokku arvutanud! Sooviks oleks siis saada head nõu või korralik kava selleks, et arendada peamiselt jõunäitajaid, muidugi ei peaks see olema päris jõutõstjate kava, nagu artiklite alt lugesin! Praeguseni olen treeninud 3 seerjaga ja 10 kordusega, milline võiks olla tulevik?
  4. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Inglismaa...
  5. Piimatoodete vastu allergia!!

    ja ega mingist klaasist piimast ei tulegi aa kui piimatooteid juba rohkem süüa siis ikka tulevad küll...
  6. Aia lauad

    Müün aia laudu! Lauad lakitud, nii et pole muud kui kohe kasutama. Materjal:Mänd Mõõdud:85*130 kõrgus 753 Hind kokkuleppel!! Pilte saadan mailile!!
  7. Piimatoodete vastu allergia!!

    ehh asi ei ole mitte kõhugaasides vaid hoopis näole tuleb väga jube vistrike lööve..... sammuti ka seljale....
  8. Tere! Täna siis sai arstil käidud ja väga suure tõenäosusega on mul laktoosi vastu allergia.... Sellisel juhul jäävad ju ära kõikvõimalikud proteiinid ja kohupiim ja kodujuust ja jogurt jne... Mure siis selles et äkki oskaksite öelda kas on üldse mingit võimalust piisavat valgu kogust kätte saada, et oleks mõtet üldse jõusaalis treenimisega sest kauaks ju tahtmist ei jätku kui midagi ei muutu.... Äkki oskate nõu anda mida peaks sööma et normi täis saada !! Kaalun kuskil 70 kg....
  9. See loomakese pilk, see oli lihtsalt nii mõtlema panev, et..... Ma ei saa aru kust sellised inimesed tulevad...
  10. Kuidas peab seeria lõppema?

    igat lihast nädalas korra! ja neli jõutreeningut nädalas...
  11. Kuidas peab seeria lõppema?

    aga kas siis tõesti peabki olema nii raske et hakkab valus? kui näiteks bicepsi trenni teen olen teinud kokku kolm erinevat harjutust ehk siis 9 kaheksast seerjat ja mõnikord on veel küll tunne et jõuaks veel kas see siis tähendab et pean raskust juurde panema?
  12. TORMIHOIATUS!

    ehk oskad öelda palju selle valgu sisaldus ka on...?
  13. Argo Ader - palju õnne !

    Õnne!!
  14. EKV 2006 - tulekul !

    Isegi vaatasin kõiki uudiseid mis vähegi andis, kuid ei midagi...
×