Jump to content

ludrii

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ludrii

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 15.11.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Tere. Olen suht koht algaja ikka jõusaali koha pealt ning mul siin valmis mitmeid erinevaid küsimusi targematele. Kõigepealt alustaks sellega, et omal kodus väike jõusaalike tehtud. Sõudeergomeeter, crosstrainer, 4 paari reguleeritavaid hantleid kuni 20kg-sed, alaselja mõeldud pink, kangipukk (reguleeritav ehk siis mugav ka kangiga kükke tegema asuda sealt pealt, reguleeritav pink kus saab erinevaid kaldeid panna + teha nii üht kui teistpidi jalalihaseid, kange on hetkel üks suur 20kg+ raskuseid umbes 70 kg jagu. Plaanis soetada kaldpink kõhulihaste tegemiseks/fitness pall kõhulihaste tegemise jaoks ja venitusharjutuste jaoks. On see plaan okei või mida soovitate? Olen lugenud ja uurinud, et fitness pall pidi hea olema venituste jaoks ning seal peal kõhulihaste tegemine pidavat jube mugav ja efektiivne olema? Lisaks on vimalus panna poksikott lakke rippuma(täitsa olemas) kuid kas see annab midagi kui seda niisama ise kombineeritult peksta vms? Lõdvestab lihaseid näiteks või annab kiirust juurde vms? Kuna ei osanud kuskilt kavaga alustada ja mõelda mida täpselt tahta võtsin siis fitness.ee lehelt kavade alt sellise jõusaali kava nagu : 1. päev - Ülakeha Seeria Surumine kangiga lamades 3 x 8 - 10 vaata Surumine hantlitega kaldpingil 3 x 8 - 10 vaata Rippes kätekõverdused althoidega 3 x 8 - 10 vaata Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 3 x 8 - 10 Surumine hantlitega istudes 3 x 8 - 10 vaata Lendamine küljele hantlitega seistes 3 x 8 - 10 vaata Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 3 x 8 - 10 vaata Prantsuse surumine kangiga lamades 3 x 8 - 10 vaata Keretõste kõhupingil 3 x max vaata Kerepöörded trenazööril 3 x max vaata 2. päev - Alakeha Seeria Hack-kükk trenazööril 3 x 8 - 10 vaata Jala sirutus ette trenazööril 3 x 8 - 10 vaata Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 3 x 8 - 10 vaata Jalgade kõverdamine trenazööril istudes 2 x 8 - 10 vaata Pöiasirutus hack-kükk trenazööril 3 x 8 - 10 vaata Pöiasirutus trenazööril istudes 3 x 8 - 10 vaata Jõutõmme kangiga 3 x 8 - 10 vaata Kavas asendasin asjad mida kodus teha ei saa teistsuguste harjutustega, nimelt "rippes kätekõverdused" asendasin "Tõmme küljele hantliga, ettekallutatult " ja sellise harjutuse nagu "ploki tõmbed vastu kõhtu istudes" asendasin sellise harjutusega nagu "Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil ". Olen ma õigesti käitunud või mitte? Alakeha jätan hilisemaks postituseks mis seal muutsin vms. Hetkel olen nädal aega treeninud. Treenin sellise graafiku alusel nagu: ülakeha, vaba, alakeha,vaba, ülakeha, vaba, alakeha jne. On see okei? lisaks olen mõelnud mõne aja pärast vabade päevade asemel sõudeergomeetrit uhama hakata?! Ning selline küsimus ka, et kas peaks nii üla kui alakeha päeval tegema kõhulihaseid või piisab vaid ülakeha päeval kõhukate tegemisest? Lisasin ka pildid hetke koduse jõuka tingimustest.
×