Jump to content

taivoteder

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

taivoteder

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 14.04.1989

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Millist särki kasutate jõusaalis?

    Ise eelistan midagi kerget ja hingavat. Tavaline vabalt langev t-särk, lühikesed spordipüksid. See ei olnud küll küsimus, kuid jalanõude kohapealt selliseid, mis oleksid tasased maapinnaga, ehk toetaksid nii päkka kui kanda ühtlaselt ja jalad oleksid kindlalt maas, lisaks peaksid pakkuma piisavalt paindlikkust. Vajalikud eelkõige jõutõstmisel. Sellisteks sobiksid isegi tavalised lameda tallaga ketsid, FiveFingers, ja ise kannan Nike Free tossusid. Aga loomulikult, see on igaühe enda maitse. Olen näinud isegi tüüpe, kes on ainult sokkide väel. Ei leidnud kuskilt foorumist enda küsimusele vastust, kuid antud teema haakub sellega: Miks kantakse jõusaalis pusa (ingl k hoodie)? Nii palju kui ma lugesin, siis enne võistlusi veekaalu vähendamiseks või üldiselt lihaste-liigeste soojashoidmiseks. Ma ei tea, kui õige või vale see vastus nüüd on. Võib-olla keegi targem oskab paremini kommenteerida. Ise olen näinud paari inimest, kes kannavad pusa. Raskemate harjutuste tegemiseks võtavad pusa seljast ära nii, et alumine särk on juba päris märg. Siia lisaks, silma jäi Imre Vähi kommentaar ammusest ajast, kes pooleldi naljatamisi on isegi kiledressides ja talvemütsiga trenni teinud Ehk päeva lõpus, see on ikkagi igaühe isiklik eelistus.
×