Jump to content

tazzzz

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tazzzz

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.09.1997

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Kodune treenimine ja toitumine

    Okei, põhjendasin valesti. Kätekõverdusi teen küll igal hommikul ja õhtul, aga rohkem mitte, pole lihtsalt väga aega ja naudin suve. Teen ka iga päev 4-5 välitööd, mistõttu pole väga jaksu harjutusi teha. Sellepärast hakkangi sügisest asja tõsiselt võtma.
  2. Kodune treenimine ja toitumine

    Veel ei tea, sest ma olen põhimõtteliselt suve lõpuni maal ja siin ei ole niikuinii võimalusi, et treenida. Arvatavasti otsin internetist midagi, kuid kui keegi oskab soovitada, siis oleks ka tore.
  3. Alustuseks, olen 17-aastane, 186 cm pikk ning kaalun umbes 80 kg. Kuna mul pole kohe võimalik jõusaali minna, siis treenin esimesed kaks kuud kodus, eesmärgiga vähendada väikest rasvakihti kõhul ning rinnalihast natuke kasvatada. Siit ka küsimus: kas kodus treenides peaks ka mingisuguseid toidulisandeid tarbima? Ning hetkel mul kindlat toitumiskava pole, kuid enam-vähem näeb see välja selline: Hommikul ~ kell 7 kausitäis müslit piimaga + üks banaan (muidu sööks putru, aga ei lähe hommikul alla) Kell 12 Kerge salat + mingi puuvili, et vastu pidada, kuna koolisööki ei söö. Kell 16 Miski, mida ema teeb, üldiselt liha/kana makaronidega vms. ~ Kell 20 Värske salat, vahel kanaga. Kas selles peaks midagi muutma?
×