Jump to content

kaidol

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kaidol

  • Tase
    Vaatleja
  1. Võistlused

    Ta on rohkem kohustlik, kui lubatud. Kellel on voimalik, soovitan ka treenida sargiga. See kaitseb paljude vigastuste eest (kuunarnukk, olad jne.).
  2. Jälle see kava

    Kui su pohieesmark on judo, siis sul pole motet max. raskustega ennast tappa. Void teha pikemaid kordusi, aga pohiline on taastumine. Kindlasti hoia korduste arv 10/12, aga raskust ara max.i pane. Olen tagasi 8.martsil, siis voin pikemalt kirj.
  3. oleks abi vaja.

    Ma usun, et midagi saab kindlasti aidata. Tegin 7a. paraleelselt kick'i ja jousaali. Tean kindlaid vigu, mida tehakse. Kahjuks olen praegu Eestist eemal. Tulen 8.martsil, kirjuta siis sonum. EDU!
  4. Su surumine on oma vanuse kohta igati hea. 3 kuuga voib palju muutuda, aga soovitaksin sellises vanuses mitte ennast liialt lammutada. Oled ikkagi kasvu eas. Tee rahulikult, paari aasta parast saad asjale joulisemalt laheneda. Maailma tipptegijad on 28-40 aasta vanused! Sry, mul puuduvad klaviatuuril tapid.
  5. Olen 3 nadalat ara reisil. Suur aitah koigile, kes edu soovisid ja Inna Terasmaale palju onne rekorditesaju puhul! rusikas
  6. Jälle surumine

    Olen nadal aega Ameerikas! Tulen 14.12, siis vastan ja aitan asjadega. Parimat!
×