Jump to content

mersuvend

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mersuvend

  • Tase
    Vaatleja
  1. Supp

    Aitäh
  2. Supp

    Kuda atleedid suhtuvad suppi. Olen kuulnud et ei ole kasulik suppi süüa.
  3. jõusaal

    Tere. Käisin täna jõukas ja ühed vennad hakkasid vaidlema et vastaslihaseid ei tohi ühel päeval korraga treenida. N: tritsepsit ja bitsepsit peab tegema erinevatel päevadel jne. Aga põhjenduseni nad ei jõudnud mis see halba teeb. Tahaks selle koha pealt vastust saada. Aitäh
  4. Jõusaal...

    mul oli ka esimene kord täpselt sama asi. Ma arvan et see oli sellest et panin bitsepsi jaoks liiga palju kilosid kohe ja ei venitanud korralikult.
  5. Toidukava

    Ma ei taha minna kusagile võistlema ega midagi tahaks ennast lihtsalt natuke trimmi ajada, kuna ma olen väsinud talumast kommentaare, et olen liiga peenike. Mul ei ole isegi aega rohkem sellega tegeleda kui 2 päeva nädalas, kuna ma käin koolis+autokoolis. Ja kedagi ma sellepärast süüdistama ei hakkaks kui keegi mulle kehva kava annaks. Mul ei ole lihtsalt mõtet treeneri eest maksta. Tänud.
  6. Toidukava

    Oleksin väga tänulik kui keegi koostaks mulle toidukava. Hakkasin jõusaalis käima (täiesti nullist) Kasutan algajate treeningkava. Tahaksin teha nii lihast kui jõudu. Tahaksin ka kaalust juurde võtta. Olen 17.a. kaalun 63 kilo ja olen u. 180 cm pikkune. Ette tänades
×