Jump to content

Talsinki

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Talsinki

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 22.07.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Soov alustada kõhu vormi ajamisega

    Ausaltöeldes uskusin et siin vähe rahulikum rahvas , kes omavahel kuskil keset teemat tüli ei nori , Aga eks ma olen lugenud neid läbi mitukorda ja üritanud arusaada millest on abi ja millest vb mitte niiväga . Arvatavasti tuleb pöörduda ikkagist kellegi konkreetse inimesepoole kes paneks treeningu ja söögikava paika ja siis asi kindel Aga tänan siiski kõigile kes viitsisid siia kirjutada , ja nõu anda
  2. Soov alustada kõhu vormi ajamisega

    Ega ei olegi rasvakiht kuskil mujal kui ainult kõhul . Küljepealt võin vabalt ribisi lugeda , käed on nagu piitsavarred , jalad ja tuharad täiesti ok, aga tundub et on ainult 1 koht kuhu see rasv seisma jääb . Mingi kõht
  3. Soov alustada kõhu vormi ajamisega

    Ja keda te soovitaks ?
  4. Tervist ,olen 23a , 183cm pikk ja ~75kg kaaluv noormees kes sooviks lõpuks kõhu korda saada, ideaalis sooviks isegi mõned pakikesed kõhule saada ( 6 pack ) , mitte ainult see üks suur ( Lisasin ka pildi ) . Olen lugenud palju asju siit-sealt selle toitumise kohta ja treeningu, aga ma ei ole päriskindel isegi kas ma peaks kaalu hoidma/langetama või hoopis kasvatamagi . Küsimus oleks selles et kas asi on tõesti niihull et peaks toitumiskava tellima ? Või piisaks korralikult jõusaalis käimisest ja väiksest jooksust ? Hetkel ei mingit toitumist ega jõusaali hingetaga pole. Söön siis kui isu ja seda mis külmkapist saab (üldjuhul 2x päevas ), ja füüsilise koormusega on täpselt niipalju kui tööl, mis ei ole samas ka kuigi väike . (ehitus) Aitäh kõigile kes aitavad alustada
×