Jump to content

Peen123

Kasutajad
  • Sisu loend

    15
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Peen123

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.01.1997

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Massi saamine

    aga seda valgu jooki võin niisama ka juua, mõteln nagu, et ei pea jõusaalis just olema?;D
  2. Massi saamine

    Vabandan, et loll küsimus, ei ole bioloogias piisavalt tähele pannud. Aga miks valk? Miks mitte näitesk süsivesikud või rasvad?. Pakuksin välja, et valke me kulutama ja omandame ehk kiiremini? Mis tähendab, et pean sööma rohkem, kui kulutan?
  3. Massi saamine

    Aitäh, kindalasti võtan arvesse. Veel kord suured tänud. Kas see oleks ka hea lahendus, kui hakkaksin valgu jooki tarbima?
  4. Massi saamine

    Jah tõesti, oleksin pidanud täiendama eelmist teemat. Vabandan
  5. Massi saamine

    Tere, Selline küsimus, et mida ma peaks nagu tegema, et saada massi juurde? Probleem tegelikult selles, et käed ja jalad suht kondised, käsi vaadata siis võiks isegi öelda, et jube. . Pigem pole asi nagu väga lihases, vaid oleks lihtsalt kuidagi vaja seda katta. Probleem siis selles, et ei tea millist lihast treenida ja söömine suurendaks vast ainult kõhtu ;( Paluks väga abi? Endalgi jube. Kätel ka sama mure biitstep kah suur, nagu mingi mägi keset lagendkiu ;D Ma arvan, et asi jääb söömise taha, aga pead ei anna Vanus: 16 Pikkus: 183 cm: Kaal: 63,4 Ette tänades,
  6. Käte harjutused kodus

    Defineeri mugav palun, ma algaja ;(
  7. Käte harjutused kodus

    Tere, vabandage kui off topic, aga millal ma tean, et voh nüüd pean koormust suurendama? Tänud
  8. Lihased on lühikesed

    Ei no jaa, aga mis need harjutused ikka nii väga aitavad?;D Samas kui mul on lihakesed lühikesed, kas see siis tähendab, et ma jäängi selliseks kondiks? Treenida ma ju neid ei saa, kuna neid ei ole ;S. Samas olen 16 ehk ikka kasvueas, on see kergendav asjaolu?
  9. Lihased on lühikesed

    Terv, Käinsin füsioterapeudi juures, kuna mul on rühihäired, alaselgroos, aga see selleks. Igathes ta näitas mulle mingeid harjutusi ette, mida mina teha ei suutnud, kuna lihtsalt lihased tõmbusid pingesse. Ta mudis mind ja ütles seda ja jõudis järeldusel, et mul on jäänud lihased lühikeseks. Kuna mul perearst, kes ka suunas mind ravivõimlemisse, ütles, et mul ei ole lihasgrupp veel välja arenenud. Ja ma tõesti olengi nõus nende faktidega, sest ma olen 16 aastaselt võrreldes oma suguvõsaga suhtlist pikk. Nii nüüd ehk keeegi oskas nõu anda, mida teha, et oma nö figuur korda saada? Tänud,
  10. Treenig ja alakaalulisus

    Parandage, kui ma eksin
  11. Treenig ja alakaalulisus

    No jaa, aga mida ma sööma peaks;D (valgud, süsivesikud). Probleem on, et mul käed kondised, nagu mingi muna on väljas, ega see toit kätese ei lähe. Viskab ainult kõhtu ette.
  12. Treenig ja alakaalulisus

    Soovitada oskad mingit jooki? Pole kogemusi. Milline sobiks mulle. Ma ei saa aru nendest jookidest, nii palju kui otsisn on neid erinevate kategooriatega
  13. Treenig ja alakaalulisus

    Ma ei saa aru, mu organismil on viga midagi vist. Käisin mingi kuu aega tagasi tyrgis, lebotasin nädal aega seal ja olin kõik hinnas hotelis, ehk siis sõin end 2 kg raksemaks, kuid see kadus kahe nädala pärast, nii et olin jällegi alakaaluline ehk mu BMI on 18. Ma ei saa nagu aru, kas kehakaalust on täna kõigil savi? Käisin hiljuti spordiarsti juures, kuid mitte kaalu pärast, vaid mul on rüht paigast. Rääkisin ka kehakaalust mille peale öeldi, et kõik on OK, täpselt nagu kaks aastat tagasi. Kõik ei ole OK, kui sa pead kogu aeg käimma pikka varukate dressikaga, et varjata oma kondiseid käsi, mis tähelepanu tõmbavad. Siin juures mainin ära, et vereproov, mis ei olnud küll, kaalu eesmärgil oli OK, midagi kahtlast ei leitud
  14. Treenig ja alakaalulisus

    No tänud vastamast Ma proovin rohkem sööma hakata, aga ma kardan, et kilod lähevad kõhtu, mitte kätesse ja jalgadesse, mis mul kondised on ;(
  15. Treenig ja alakaalulisus

    Tere, Ma vajaks vägagi Teie abi (olen 15 aastane), kuna olen alles algaja ja probleem minu jaoks väga suur. Asi selles, et ma olen kont, mis kont. Ma ei julge käia koolis ringi, sest mu käed on väga peenikesed, nii peenikesed, et sõrmedest üleval pool on nagu mingisugune luu muna näha. Ma olen isegi arsti juures käinud, kes ütles ainult, et mul ei ole veel lihasgrupp välja arenenud ja soovitas mul käia 1 kord nädalas ujumas ja 1 nädalas jõusaalis, mida ma ka teen juba 2 aastat. Aga tulemus 0. Ma sooviks teilt teada, et mida te mul teha soovitate seoses kätega ja jalgadega. Klassis kehalise tunnis öeldakse ka, et jalad mul kui nuudlid ;( Kindlasti, te ütlete, et söö rohkem. Ma söön suhteliselt hästi 4 korda päevas. Aga toit tuleb mul kiiremini välja kui läheb sisse, ma kardan, et ma seedin liiga ruttu ja seepärast olen ka peenike, kuna vajalikud asjad ei jõua lihastesse. Mis viib mind jällegi järgmise probleemi juurde... Ma tahaksingi teilt paar küsimust küsida, sest isegi arstist pole väga kasu olnud. Kui ma käisin perearsti juures kaalumas ja mõõtmas ei öelnud nad mu keha massi indeksi kohta midagi. Jätsin andmed meelde tulin koju ja BMI 18. Kaal: 61,4;Pikkus 183 cm, 1)Mis Te arvate pulberjookide tarvitamisest? 2)Kui olen jõusaalis tunnen, kuidas lihased värisevad. Kas see on hea või halb seda ma pole veel siit foorumist teemasi läbi lugedes aru saanud 3)Vahel tunnen hommikuti peale trenni, et lihas just kui nagu tõmbleks lühikest aega. Lugesin, et lihas ei saa piisavalt Magneesiumi. Ehk ma seedingi liiga ruttu ja ei jõu seda omastada? Kas te soovitate Mg tablette? 4)Mida ma peaksin rohkem sööma, et luu või lihas suureneks? 5)Mida oma kätega ette võtta? Eriti see koht kus mul see muna on? Biitsepp on mul üks suurim klassis võin pea anda ;D Seda on hantlitega vägagi treenitud Ma loodan, et te oskate aidata ja ei hakka mingit jama ajama. Sest ma olen suht paanikas hetkel, ma ei suuda enam nii elada, et ma ei saa pusa koolis ära võtta ;(
×