Jump to content

R3neX

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

R3neX

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 01.01.1990

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Aitäh tagasiside ja otsekohesuse eest, nagu sai mainitud siis ei ole kehale varem nii palju tähelepanu pööranud, sest 2 aastat tagasi olin alakaalus ja probleemi ees, et kuidas kaalu juurde saada ning lõpuks jõudis kätte ootamatu hetk kus kaalu hakkas juurde tulema. Tundub, et lihtsam tee on valida personaalne toitumiskava aga eks ma uurin nädalavahetusel maad, ennast arendavam on ise info kokku koguda ja sellest järeldusi teha. Trenn muutub rutiinseks, kuna peale tööd alati seal hakkan käima ja sõber on ka toeks siis usun, et probleeme pole. Vett joon töö juures suhteliselt palju ( mitu tops ) ja eelistan üldse vett kõigele muule.
  2. Tere, Alustasin just jõusaaliga, sain algajale mõeldud treeningkava myfitness kodukalt: http://www.fitness.ee/treeningkavad/1/1/54 Peaks olema hea vundament treenimisele, esimesed 2 nädalat ei hakka sahmima vaid pigem lasen lihastel harjuda "ootamatu" koorumusega, seega teen trenni kergemate raskustega või on selline taktika halb? Kas peale igat lihasgrupi treeningut tuleb teha venitusharjutusi või siis kui olen kogu kava ära teinud ja trenni lõpus? Milliseid harjutusi peaks üldse tegema, ei tahaks tühja mistõttu oleks hea teada missugune venitusharjutus sobib ühele või teisele lihasele. Söömise koha pealt lugesin siin viimaseid teemasi ja targemaks ei saanud kuna keegi otseselt ei rääkinud kuidas või mida. Olen 172cm ja kaalun 80kg ( see-eest on käed väga peenikesed, kõht on suur ). Hommikuti söön enamasti 3 võikut või siis hommikuhelbeid, ühe kinderi maiustuse ning kalamaksaõli tableti. Lõuna oleneb sellest mida pakutakse, suuremajaolt võtan ahjukartulit koos salatiga, kõvale kas siis kana või liha. Õhtuti söön kas pelmeene, makarone hakklihaga, liha, riisi, kana, harvemini kartulit, suppi vms. Puuvilju närin väga harva, 2 nädala peale saab söödud ka mingisugust räpsu nagu hesburger vms. Kommi, küpsist ja muud sellist tarbin ka vähe. Mida peaksin oma toitumises muutma? Idee poolest tahaks paksust kõhust lahti saada ( mingisugune sixpäkk võiks ju ka nagu olla) ning käevarred mehemõõtu, ehk siis vähem rasva ja rohkem lihast. Jutt sai pikk aga ilmselt rääkisin kõik ära aga lühidalt öeldes, siis treeningu eesmärk on suuremad lihased saada.
×