Jump to content

hugo boss

Kasutajad
  • Sisu loend

    209
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

hugo boss

  • Tase
    Kasutaja
  1. Mix on hea süüa tihedamini ja vähem?

    mida tihedamini sööd seda kiiremaks läheb ainevahetus. ja siis hakkab rolii mängima ka ketoos. ma ei tea mis see tähendab aga nii mulle ette öeldi.
  2. Champion 8...

    äkki keegi hästi tark mõistatab mulle selle lahti. ma ei saa aru lihtsatl olge head inimesed keegi. häda on siis selles et mida see tähendab: Amazon.ee Toimetus on vastu võtnud otsuse, et oodatud on endiselt asjalikud kommentaarid toitumise/dieedi kohta, ainult selle vahega, et konkreetsete firmade tooteid sisaldavad postitused (v.a. Amazoni poes pakutava kohta) on keelatud ja kuuluvad sundkustutamisele.
  3. Champion 8...

    pähe mulle ei mahu kuidas seda postitust sundära kustutatud pole. selgelt on öeldud et kõik teised tootjate toted peale amazoni poes müüdavate toodete lähevad sundkustutamisele. mis toimub.
  4. Champion 8...

    no see on ju championi ja nutriplussi reklaam ja seda me siin amazonis ei avalda . ma ei saa üldse aru kuidas ja miks te nii teete oli ju selgelt juttu et peale tai kane ei tohi millegest rääkida. kas ei näinud arnoldi juttu või? kõik mis pole tai kane on paha ma ei saa aru kuidas te üldse saate selliseid poste teha. mul on kõik locked kui ma midagi sapist panna tahan. bannid ja asjad.
  5. kõht punni

    väga huvitav. nüüd obn mul siis osaline bann. saan kommida kõik poste peale selle ühe. fakk amazon
  6. kükid

    ma ei mõista kuidas te kõik niihästi painute et reied säärtega kokku. ja kuuldabasti see ei pidavat eriti hea liigestele olema. siis nagiu liiga sügavale lasta. endal kui ikka raskust kõvasti laduda siis lihtsalt ei saa väga alla lasta sest siis kaldub seljast liiga ette ja võib krõks käia või olete kõik nii kapid et reied ja sääred nagu ronnil. lased 5 centimeetrit allapoole tiba nõjatad ja juba koos
  7. lõuatõmma

    paluju sõltub ka sellest kuidas seda lõuga teha. minuarust kõigepealt töötavad biitseps ja lailihas. siis edasi võibolla hästi väheke isegi rind. ja äkki seljapeal veel mingisugused lihased. kui vängerdad siis tötab kindlasti kõht ja jalalalihased kaah
  8. Proteiin

    ISS complete whey lahustub ikka paremini tegelt. asi on hoopis niimoodi et pure wheyl lahustuvad mõned maitsed nagu näit maasika ja vaniilje ilge hästi. aga näit shokoladi oma lahustub kehvemini kui maasikaoma. minuarust väga huvitav. aga iss compelte lahustuvad kõik maitsed elu hästi.
  9. kodus

    see on tõesti rämps. minuarust on kõik sellised kõik in üks asjad jamad. alates transööridest lõpetades autodega. kui on dziip on dziip kui on sport on sport. mingid kõrged ''targa neliveoga'' kitsed ajavad keema nagu see masin seal
  10. Alkohol

    see alko on küll üks eri iks asi. mõni läheb vaspe härjaks ja ülepäeviti on lääbakil aga kasvab nagu loom. teine jälle ei saa tilkagi võtta. seks ka sama asi. ma ei tea kas ta midagi tõstab või ei aga selge on see et ühele võib ta mõjuda ülihästi ja teisele ülisitasti. aga suits on küll paha. vaata kust otsast tahad. kopsu tõmbab kinni.
  11. tähendab nagu siit looduslikust edasi saab ott vaid kõvematsorti keemiaga.
  12. minu arust ei olegi ott viimastel aastatel eriti arenenud pigem kaotab natuke massi. liiga kuivask laseb. täielik arengupeetus on tal tekkinud. ja ma arvan et põhjus on hoopsi sellest et ott on vist ikkagi naturaalne. sellepärast ta siis ei taha üldse edasi areneneda. ott on saavutanud oma oma loodusliku võimekuse piiril.
  13. kettler kadett

    äkki ongi kehva mudel lihtsalt. no kadett minus küll suurt usaldust ei ärata. opel kadett. jahe ruum vaevalt metallile midagi teeb. äkki on mingi nõrk segu mingi poolplastik? siis võibolla mõjutab. keevita üle kõik
  14. sheik peale trenni

    tegelikult kasutan ka nitro-techi. vahelduse huvides vaheldumisi kord nitrotech siis complete whey power. hind on neil ju praktiliselt sama kui rääkida 1,8 kg nitrotechist. toime poolest töötaks nagu nitrotech ikka paremini. aga complete whey poweril ka suurt alla ei jää ja on jah väga haledadalt head maitseomadused ja lahustuvus. maasikaoma avad lööb haledalt mõnus maasikalõhn ninna seda peab kogema. olen ka rahahädas olles pure wheyd võtnud. maitsed samuti väga head. lahustuvus kah. aga sheiker ikka vajalik. toime poolest pure whey nagu tavaline valk ikka. pure whey siis lihtsalt konsentraat ja näputäis mingeid isolaate kah vist sees. seeeest 2,25 kg lahti arvutatuna oli vaid kas 230 või 260 krooni. midagi sellist. odav ühesõnaga. pealegi sealt plastikämbrist on ikka teinu lugu valku võtta. minule mugavam kui näiteks paberkotist. :) seega toime poolest pure whey ja lemon peaksid enamvähem samad olema. vahe on aga maitses ja lahustuvuses ja üldises mugavuses. loodan seda et siin nüüd minupärsat kuumaks ei lähe jälle ma ju nii kuum kutt. nii kui midagi ütlen on ''viska leili''
  15. sheik peale trenni

    http://www.fitler.ee/?page=compwp
×