Jump to content

sangpommike

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sangpommike

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.03.1991

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Mõtlesin pikalt, kas teha teema või mitte.. Alustades traditsiooniliselt: olen 22 aastane, naine, kaalun 49-50 kilo, pikkust 163 cm ja olen omadega ummikus. Mõtlesin pigem siia teema teha, kui et rikun oma tervise ehk senise viisiga ära. Olen toidusedelilt maha kriipsutanud tee/kohvi sisse suhkru lisamise, majoneesi ei söö, saiast võin unistada. Krõpsudest/küpsisest olen eemale hoidnud. Viimase kuu aja jooksul pole makaronitooteid üldse tarbinud. Aasta tagasi see nii ei olnud, siis oli kilosid 5 juures. Olen jälginud oma toitumist mõned päevad nutridataga, mida on siin foorumis kirutud, et ei näitavat kõige õigemalt? Selle järgi tarbin liiga palju valku ja rasvu. Liiga vähe süsivesikuid... kas see on tingimata halb? Kuigi kõhu pealt oleks, mida maha võtta, siis ma ei tahaks seda väga... kas oleks pigem targem hakata veidi lihasmassi kasvatama, kui et seda rasva% veel madalamale lasta? Üks faktor, mis kogu selle lõbu ära rikub, ongi rasvkude. Rasv kaob sealt, kust just ei tahaks. Kui aastaid tagasi kaalusin 8 kilo rohkem, oli korralik C korv, mis on nüüdseks A peale läinud... Kas lihasmassi kasvatades läheks rind veel väiksemaks? See koht teeb veidi muret... Suve algusest siiani olen aktiivselt sporti teinud - jooksnud, pikad jalutuskäigud, jõusaal, rulluisutamine. Nüüd sügisest olen tagasi ülikoolis ehk siis vaimset pinget on lisaks muule ka.
×