Jump to content

pound 4 pound

Kasutajad
  • Sisu loend

    163
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pound 4 pound

  • Tase
    Kasutaja
  1. Schwarzenegger ja seadused...

    Mis see on täpsemalt mis tselluliiti põhjustab?
  2. Loe kulturismi ABC-d. Teemasi ja artikleid on küllaga.
  3. Proteiin No1 kasutamine

    Tuleb välja jah...
  4. Õlaprobleemid

    Mul oli kunagi ammu ka õlgades valu rinnalt surumisel aga see tuli sellest et ma tegin rinnalt surumist liiga laia haardega
  5. Bodybuilding - Passion, Pain, Perfection (3-DVD S

    See on DVD? St. saab ainult DVD - mängijaga vaadata?
  6. Pro24.pri.ee - Kas Õige Asi?

    Optimumi 100% whey ja Prolab Pure Whey, ISS Research Whey Matrix tooted on väga head. Mis sest halba on, et keegi müüb Optimumi tooteid. Muc sa ilmaaegu ajad inimesi segadusse oma jutuga et need tooted pole head jne.
  7. Pro24.pri.ee - Kas Õige Asi?

    Kus see reidi reklaam on? Kommentaarides või?
  8. Lotto sisejalanõud

    Kas keegi teab kust saab osta Lotto sisespordijalanõud? Millega saaks jalgpalli mängida jm. alasi, tavalised tossud lagunevad ära.
  9. Rebimise tehnika

    Mis moodi näeb õige rebimise tehnika sangpommiga välja?
  10. Arva kes on pildil

    Kukkur kurat aka tazmanian devil?
  11. kohupiim vs. kodujuust

    Ma ise söön kohupiima rasvatut 250gr maitseta ja segan 2,5% piimaga siis tuleb selline kohupiimakreem. Maitse ei ole kiita jah, aga läheb kergemine alla kui piimaga segada. Ma peaks proovima ka vaarikatega.
  12. proteiini mõõtmine:P

    See oleneb proteiini pulbrist. Aga ma arvan, et vadaku valgu isolaati läheb umbes 30 -35 grammi, oleneb kui suur kuhi peal ka on.
  13. Oatmeal

    Kas kaerahelbed on teistest helvestest kõige parema toiteväärtusega? Ma küsisin maainimese käest ja ta ütles et kaer on viljadest (nisu, oder jne.) kõige odavam ja seda söödetakse hobustele. Kas inglisekeeles oatmeal, on sama mis eesti keeles kaerapuder?
  14. mannapudru

    Ei pea.
  15. Leib

    Millised leivad sisaldavad complex süsivesikuid, kas kõik?
×