Jump to content

taks

Kasutajad
  • Sisu loend

    416
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

taks

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 12.10.1988

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Interests
    kõik spordialad!
  1. kus tartus?

    kust tartus saab erinevaid toidulisandeid jne soetada? aitäh
  2. Tõstmise isiklikud.

    mehekesed need rekordid kõik ju särkide ja trikoodega tehtud
  3. jõud

    www.fitness.ee tööriistade alt võta surumine ja sealt lase arvutada, ise olen seda kava mis seal antud on proovinud ja minu puhul töötab
  4. kaal ja pikkus...

    pikkus: 182,5 kaal: 91-92kg vanus:18 soov: saada ikka suuremaks
  5. Südame kloppimine

    endal oli see südame kloppimise värk täpselt aastake tagasi hakkas jant pihta eriti hulluks läks just enne suve ja kaal tõusis mühinal. suve alguseks olin 93-94kg ja südame kloppimine oli võimatu - ei saanud magada ega midagi, siis suvel läksin norra tööle kus ei saanud trenni teha ja sõid päevad läbi riise, suppe ja kergemaid toite 2kuud. norrast tagasi tulles kaalusin 81kg ja süda enam ei peksnud. nüüdseks olen 91kg ja kõik tundub korras olevat. selle südame klopsimise poole pealt arvan et trennis sai tol hetkel liialt üle pingutatud ja tänu kaalu kiirele tõusule ei jõudnud süda kaasa tulla. hetkel käin jõusaali kõrvalt 2-3xnädalas ujumas mis on super aeroobse poole pealt ja tänu sellele seekord on südame rütm väga hea. Loodan et saate minu segasest jutust aru
  6. kava

    haukuma oled kõva mees idioot!
  7. Jõusaal ja seksuaalsus

    äkki mõni kena jõusaali neiu kellel suured himud võtaks ühedust? leiaks mõlemi himule vastuse
  8. Kaks paksu !

    endale meeldib vähe pehmem keha rohkem kui täitsa kuiv
  9. rate.ee

    reidipedee!
  10. Uue kujundusega särk!

    milline see särgi lõppkavand jäi siis?
  11. Mida teha 200 liitri coca-colaga?

    päris ilmekas etteaste
  12. SURMASUUDLUS

    http://www.metacafe.com/watch/58976/kiss_of_death/ juhtub ka selliseid omamoodi naljakaid asju
  13. südamest

    trenni saab tehtud juba 2 aastat varem nagu sellist pekslemist pole olnud, käisin umbes aasta tagasi ka spordiarstil ja kõik korras va see et peale koormust südame rütm taastus vähe kauem kui oleks normaalne ja käisin siis südame ultrahelil ka ära ja ei midagi kõik korras, aga nüüd viimasel ajal peksab natuke rohkem, trenni teen tavaliselt peale kooli 3-5st kuni siis 5-7ni kuidas kunagi mingi aeg oli kui ei saand korralikult uinuda hakkas pekslema ja uni läinud
  14. arnold

    konkurendid
×