Jump to content

muscleup

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

muscleup viimane päevavõit oli May 29 2013

muscleup's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

muscleup

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 06.12.1995

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Küsimus beeta alaniini kohta.

    Segatuna väikse veekogusega?
  2. Selline küsimus beeta alaniini kohta. Kui palju on 1 , 2 g umbes ? väikse teelusika täis vms ? Vahet pole kuidas võtta ? enne sööki , pärast sööki ?
  3. Selline probleem , et vasakpoolne rinnalihas suurem , mida ma saan ette võtta ,et mõlemad ühesuuruseks saaks vms ?
  4. Kõhuga probleem

    Olen kuulnud mingeid venitusi või asju ka seljale mida saaks kodus teha ,et korda saaks.
  5. Kõhuga probleem

    Jah liigub , olen väga palju ka kõhulihaseid teinud jõusaalis ja selline tunne ,et kui hingan siis soolestik tuleks kerest välja lihtsalt nagu olesk õllekõht ees. Ja mul on ka eluaeg seljavalud olnud.
  6. Kõhuga probleem

    Selge , enda arust selg sirge ja siis ka kõht ees aga pm ma pean kummardama veits ,et oleks normaalne kõht ja nii ju käia ei saa aga muidu mis hajutusi saaks kodus teha selle jaoks ? mingit õpetusvideot vms ?
  7. Kõhuga probleem

    Nagu soolestik tahaks välja tulla , kas on võimalik ,et magu on välja veninud ?
  8. Kõhuga probleem

    Nii lisan pildi http://postimg.org/image/qymg8hczl/ See ei ole normaalne rasva eriti üldse ei ole aga mai saa aru mis viga on kas magu välja veninud ? Rasvaprotsent on 16 %
  9. Kõhuga probleem

    Pikkus on 168 ja telge ei tea
  10. Kõhuga probleem

    Ehk siis peaks näiteks tegema alaseljalihast ja küljelihaseid ja neid harjutusi , 2 aasta jooksul ma olen kõige vähem või pm pole teinudki korralikult küljelihaseid ja alaselga.
  11. Kõhuga probleem

    Võib küll olla lardoos mul on olnud koguaeg seljavalud , alaseljas ja rohkem ülaseljas. Aga kas muidu sellele on mingi ravi ka või midagi ?
  12. Kõhuga probleem

    Kõhulihased on nagu väljas aga kõht on punnis
  13. Kõhuga probleem

    Olen vormis , 2 aastat trenni teinud , lihased on päris on normaalsed juba ja rasva ka eriti ei ole ainult natukene kõhu peal ja mureks on see ,et nagu kõht on punnis nagu väljas milles probleem võib olla ? On mul lihtsalt selline kehaehitus ? , eluaeg selline olnud mis ei ole päris sale vms aga viimaselajal palju suuremaks läind , kas kõhulihaste tegemisest ?
×