Jump to content

Aiku

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Aiku

  • Tase
    Algaja
  1. ja teil kell käepeal või mis krdi moodi te võtate seda aega
  2. kulturism ja jousaal

    hehe ja kulturist kes pool elu pühendanud pumpamisele ja on karsklane... 50ml ja hea et veel arusaab midagi endal alguse värk ja alkol nagu suurem roll hetkel kahjuks kui asi hakkab vaikselt hoogu korjama ja juba edusammud jõusaal kindlalt tähtsam kui raha pudelisse uputada
  3. kreatiin, clutamiin, karnitiin

    Kui üldse ostaks siis kooskõlastamisel treeneriga enne raudselt.. Mõni asi on sihuke mille kohta räägitakse maad ja ilma ja tegelt on 200 odavam pulber (sama kogus enamvähem) parem isegi... ja trükitähtedega ei saavuta me siin jah midagi
  4. hehe kes söödab katsejänesena vanaemale jne kes väidab et täielik saast endal on seljaga probleeme alaselg jupppe nõrk millegipärast mingit ravimit võtnud ei ole ja pole mõtet võtta ka sest ei usu tabladesse mis võtavad ära valu ja nõrkuse mis seljas juba oioioi mitumitu aastat olnud
  5. Teooria?

    heh põkiks saad mis muud
  6. see häda enamasti ongi...
  7. natuke abi algajatele...

    hetkel sama tunne endal ka et saaks vaid saali.... aga eks näis... kui pool aastat on käidud siis põhimõtteliselt selgub kõik
  8. Kas keegi teab kes see on?

    Seda ma juba usun rohkem
  9. natuke abi algajatele...

    Mul on sihuke algajalik tunne et mina olen ka 1 neist suure hurraaga alustajatest aga eks näis mida elu toob... praegu olen 100% mõttega asja juures ja esimene eesmärk oleks suveni vastu pidada, kui sinnani vastu pidatud siis peaks olema ka tulemusi natu rohkem kui praegu.. siis peaks iseenesest see viitsimine koguaeg tulema
  10. kulturism ja jousaal

    tundub nii jah
  11. siinkohal peaks ütlema ups... ...sest ma jätsin mingid 4-5 mindised pausid sisse lootes sellega et jõuan rohkem
  12. kõige tavapäramsemad harjutused... rinnalt surumine hantlitega biitseps lendamine hantlitega triitseps, õlavarred külgedel seljataha ülevalt alla tõmbed kõhulihased jne... ise suht algaja ja vahest jään pikalt omadesse mõtetesse... minuteada peaks olema kindlad pausi intervalid.. või puhkad niikaua kuni arvad et jõuad edasi teha? kas keegi oskab aidata? Ette tänades
  13. Kui paljud pisikesed poisid vaatavad telekast ja igalt poolt (ka tänaval omavahel rääkides) et vaata... eriline põkk ja kõik igatsevad endale tegelikult ilusat ja musklis keha... Kuid keegi ei viitsi asjaga pihta hakata sest arvavad et jõusaal tahab saada 5 aastat tegemist enne kui mingi biitseps kuskil kerkib Algajatele võiksid tõsisemad tegijad tuua näiteid jms. kuidas nemad ise alustasid ja mis pulbritega, millal üldse esimesed pulbrid osteti ning palju oli Sinu kehakaal enne esimest jõusaali kuukaarti Minu enda treener ütles et tema on tegelenud 7 aastat kõige sellega ja kaalub praegu 105kg... ...Kuid kui ta alustas oli ta 57kg Tänades...
  14. Piim

    ee... hommikul tavaliselt omlett ja juustuviilud peale... päeval söön koolis mingit praadi (kanakoib/karbonaad + 7-8 kartulit ja salatit natuke) päeval ei söö eriti midagi... ja õhtul seda mis ette jääb esimesena külmkapis... Midagi on vist valesti... Kas keegi oskab öelda mida ja millal ja kui palju ma peaks hakkama juurde võtma? endal on tõsine tahe kulturisti poole püüelda... aga alustuseks??
×