Jump to content

Vents

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Vents

  • Tase
    Vaatleja
  1. Rinnalt lükkamis kava

    Tekkisid mõned küsimused veel. Pärast rinnalt surumist ma teen kaldpinnal surumist, kas seal peaks ka seda kava tegema või läheb edasi 4x10?(nagu ka kõik ülejäänud harjutused). Ma käin saalis 3 korda nädalas(E,K,R). Kas seda kava võib teha ainult kaks korda nädalas või võin julgelt 3-ndal korral esimest päeva uuesti teha(kuna kavas on ainult 2 päeva)? Äitäh
  2. Rinnalt lükkamis kava

    Kuule äitäh! Huvitav et ma seda tähele pole pannud.
  3. Rinnalt lükkamis kava

    Kas keegi kogenum saaks siis kava saata? Sõber rääkis, et mingi venelaste kava, hakkad tegema 6x2 rinnalt surumist või midagi sellist (ei mäleta enam) siis kuu lõpus lükkad 10% rohkem. Keegi seda proovind? Millist kreatiini rinnalt lükkajad kasutavad rohkem? Äitäh!
  4. Rinnalt lükkamis kava

    Suur tahtmine on minna rinnalt surumisvõistlustele aga oleks vaja täpset kava mis mõeldud just rinnalt lükkajatele. Nimelt ise kaalun praegu 65 lükkan 75 <- selle tahaks umbes 85 peale saada samas oma kaalu hoida või isegi vähendada. Olen mudu 15 ja 1 aasta saalis käinud. Kreatiini tahan ka nüüd võtma hakata (see on ikka lubatud kui võistlusele lähed?) aga tekkis vahepeal selline küsimus: võtame kreatiintsitraat ja kreatiin monohüdraat (mõlemad Tai Kane omad) tsitraat kaalub 450g ja monohüdraat 500 Tsitraat ei seo vett ja seal on 50g vähem pulbrit kui monohüdraadis aga samas maksab rohkem. Mille pärast see tingitud on. Lugedes peaks monohüdraadi omadused paremad olema. Kumb annab rohkem jõudu? Kas vee seomine annab kõvasti kaalu juurde? Äitäh
  5. Piim

    Muide kuidas te juustu sööte. Lihtsalt leivapeale ja läheb või paljalt? Ma ise valgupärast ei ole juustu palju tarbinud aga seda tuleks muuta.
×