Jump to content

R3iks

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

R3iks

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 29.05.1993

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Tartu
  • Interests
    Fitness,wakeboard,bmx,snowboard
  1. Abi kaalu langetusel

    vabandust,sõnastasin valesti lihtsalt,Toitumiskava on olemas
  2. Olen 19 ja kaalun umbes 100 kilo,tahaks suve keskpaigaks vms kaalu saada 90 peale või isegi parem alla selle. Trennis käin umbes 3-5 korda nädalas.Toitumiskava on ka põhimõtteliselt olemas. Tahaks teie soovitusi kuidas paremini kaalu langetada jne.Mida teha jne. Aitäh
  3. Olen 19 ja kaalun umbes 100 kilo,tahaks suve keskpaigaks vms kaalu saada 90 peale või isegi parem alla selle. Trennis käin umbes 3-5 korda nädalas.Toitumiskava on ka põhimõtteliselt olemas. Tahaks teie soovitusi kuidas paremini kaalu langetada jne.Mida teha jne. Aitäh
  4. Kaalust maha ja suveks vähe rohkem trimmi

    No otseselt mitte ruttu aga nagu jah,lihtsalt kuidagi sõnastasin.Okei,proovin nii jätkata Aitäh
  5. Kaalust maha ja suveks vähe rohkem trimmi

    Seda kindlasti,sellele ei vaidle vastu.Tuleb ilusti kõike jälgida jne ja ikka olen endast parima andnud,et seda ka teha
  6. Kaalust alla suveks

    Noo eks mul oli ka ennem see harjumus,et sõin mida ja kuna tahtsin.Aga sporti ma ka põhimõtteliselt 7 aastasest peale teinud,vahpeal jäi paar aastat ära nüüd vigastuse tõttu aga muidu ka aktiivne olnud,nüüd tahaks lihtsalt uuesti aeroobset jne tegema hakata. Mõtlesin vahepeal isegi bodypump vms asja peale aga ei tea hindasi ja tahaks kellegagi koos samas käima hakata vms.Kes nagu vähe targem
  7. Kaalust alla suveks

    Okei,eks ma püüa ja.Trenni hakkan korralikult tegema kuna praegu pole kooli ka siis tahaks tulemusi näha
  8. Kaalust alla suveks

    Tellisin selle kava Kaalustalla.ee vms ja jamh
  9. Kaalust alla suveks

    Trenni teen kuskil 3-5 korda nädalas. Aga kaloraaži ei oska kahjuks öelda,ei ole niimoodi kirjas seal.
  10. Kaalust alla suveks

    Et äkki peaks kasutama mingeid fatburnereid vms mida müüakse siin jne ? igasugune info teretulnud
  11. Kaalust alla suveks

    Tervist,alustasin siis jõusaalis käimist üle pika aja (nö poolteist aastat pausi) Olen 19 aastane ja umbes 193 cm pikk (viimasel mõõtmisel) ja kaalun 100 kilo. Tahaks suveks saada kaalu umbkaudu 90 peale või veelparem alla selle.Tahtsin küsida igast nõu kuidas saaks ruttu kaalu alla saada ja rasvaprotsendi kehas vähemaks. Tellisin ka toitumiskava endale mingisuguse ja olen proovinud ka seda jälgida. Peaeesmärk on suveks,et saaks kõhu eest ära mida praegu nagu on ja üldse tahakski rasvaprotsenti vähemaks saada. Tahaks teie soovitusi vms,et kuidas ruttu saaks vähemaks kaalu(ehk siis keharasva arvelt) tänud
  12. Tervist,alustasin siis jõusaalis käimist üle pika aja (nö poolteist aastat pausi) Olen 19 aastane ja umbes 193 cm pikk (viimasel mõõtmisel) ja kaalun 100 kilo. Tahaks suveks saada kaalu umbkaudu 90 peale või veelparem alla selle.Tahtsin küsida igast nõu kuidas saaks ruttu kaalu alla saada ja rasvaprotsendi kehas vähemaks. Tellisin ka toitumiskava endale mingisuguse ja olen proovinud ka seda jälgida. Peaeesmärk on suveks,et saaks kõhu eest ära mida praegu nagu on ja üldse tahakski rasvaprotsenti vähemaks saada. Tahaks teie soovitusi vms,et kuidas ruttu saaks vähemaks kaalu(ehk siis keharasva arvelt) tänud
×