Jump to content

drnkrpilot

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

drnkrpilot

  • Tase
    Algaja
  1. Centrum vitamiinid ja mineraalid

    kui halvasti ei mõju, siis on ju hea
  2. Uus Bodypump 51

    teemat lugedes tekkis siiras huvi, et mis muusikat siis kasutatakse? rammsteini?
  3. pikad naised

    aga ideaalne naine pidigi ju olema meetri pikkune ja kandilise peaga, et oleks hea õllekannu kuhgi panna ja midagi veel...
  4. Küsimus tõstjatele!

    to: enemy käimistrennis?
  5. Magamine enne trenni?!

    liikvel on selline ütlus: magatakse kahekesi, puhatakse üksi kui jutt käib sellisest "magamisest", siis ei tohiks pärast trennis üldse enam minekut olla, sest üks(või mitu) korralik kaloreid kulutav TRENN on juba seljataga...
  6. Arva kes on pildil

    a mis auhinnaks on?
  7. Arva kes on pildil

    nahkhiir
  8. pikad naised

    see on kulturismiga ka otsapidi seotud, sest paljud raskusi vinnavad mehed on tõesti väga lühikesed ja neil võib olla kompleks endast pikemate naiste suhtes, mis jälle ei ole hea naistele sest naisi on rohkem kui mehi üks tähelepanek veel- lühikesed mehed üritavad end tõestada läbi spordi. Kõik on ilmselt kunagi koolis kehalise tunnis käinud ja märganud, et väikest kasvu poisid poevad või nahast välja, et teistest paremaid tulemusi saavutada. samas pikkadel ja paksudel on suht ükskõik
  9. pikad naised

    viimasel ajal on millegi pärast liikvel hästi palju pikki naisi, mitte et ma ise lühike oleks(178) aga paljud naised on millegipärast minust pikemad. see pani mind mõtlema sellele, et enamik lühikesi mehi ju kardab kraanakasvu naisi. ei tea miks? mul tekib küll pikka naist nähes tahtmine teda jahtida ja "murda" nagu mingi jahimehe või kiskja instinkt noh jutu mõte on selles, et pole vaja spagetikujulisi naisi karta, vaid tuleb nad õnnelikuks teha!
  10. eesmärk

    Puht sportlikust huvist sooviks teada, mis eesmärgil amazoni külastajad trenni teevad: kaalust alla võtmiseks, naiste/meeste saamiseks, et lihtsalt hea enesetunne oleks, et kellelegi kolakat anda jne ? Kui kunagi trenniga alustasin oli eesmärgiks tüdrukutele meeldida, praegu treenin lihtsalt hea enesetunde pärast
  11. Kui palju magate päevas?

    mulle meeldib päeval magada. õnneks on mul vahetustega töö, nii et pooled päevad on vabad ja saabki paariks tunniks silma kinni lastud. peale magamist on õhtul palju parem trenni teha. aga öine uni tuleb enamasti 7- 8 tundi täis
  12. kaal

    aga sa söö parem greipe (vaata artikleid)
  13. Suur mure kehakaaluga

    Krt sa ei söö ju peaaegu üldse midagi, ei saa lihtsalt aru mille arvel see kaalukasv tuleb Mul on vastupidine probleem, peaks vist ka nii vähe sööma hakkama- äkki siis tuleb ka soovitud kaal
  14. valk

    olen asunud üle pika aja trenni tegema ja sooviks nüüd üldist arvamust millist valku, kreatiini jne keegi tarvitab ehk siis parimaks peab
×