Jump to content

MadCow

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

MadCow

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 03.06.1992
  1. Palju algajalikke küsimusi.

    Trenni teha oleks võimalik põhiliselt kodus, mõnikord harva ka kusagil mujal. Esmapilgul täiesti tarbitavad nõuanded, kindlasti panen kõrva taha selle valkude ja rasvade tarbimise. Aitäh!
  2. Palju algajalikke küsimusi.

    Tere! Kuna viimasel ajal on tekkinud aina tungivam soov vabaneda veidi kehapekist ning, mis kõige tähtsam, teha veidi trenni, et endal parem olla oleks, siis on mul teile mõned küsimused. Asi nimelt selles, et ei ole kunagi ennem millegi sellisega kokku puutunud, jõusaalis pole käinud, lihast pole venitanud. Jube mõelda, eks? 1) Seletage mulle, idioodile, ära, mida tähendavad kordused. Näiteks, kui mingit harjutust peab tegema 10x15 vms. Milline number mida näitab? 2) Kui kodustes tingimustes on olemas selline algajale mõeldud jõukomplekt (50kg reguleeritav kang ja 25 kg reguleeritavad hantlid), kas neid tasub samuti trenni kaasata või tasuks minna pelgalt välja kõhulihaste, lõuatõmmete, kätekõrverduste jms "klassikalise" asja peale? 3) Olen lugenud, et igat asja tuleks eraldi treenida. Näiteks käed, kõht, selg jms. Kui ma olen turvatöötaja, kas jalgadel seismine ja ringi tammumine midagigi annab? Selles suhtes, et ega pulssi seal üles ei vea küll. Aga samas, jalalihased on koguaeg pinges. 4) Kas keegi võiks kirja panna need kõige kasulikumad ja kahjulikumad asjad? Näiteks tean, et valku on vaja palju, et lihast ehitada jne. Ja et sööma peab tihti, vähe korraga ja tervislikult. Samuti oleks hea, kui keegi paneks kirja a'la "Valgud - hea - aitab kasvatada lihast" stiilis ka muud toitained. Muidu trenni oleks aega teha umbes 3-4 päeva nädalas. Ja plaan oleks ikkagi iga päev midagi liigutada. Seega, palungi selliseid lihtsamaid põhitõdesid. Ma tean, et need on siin läbi nämmutatud ja te olete neist küsimustest tüdinud, kuid... Palun? . Ise olen varjastes 20-dates, pikkust on 190 kanti, kaal kõigub kusagil 120 juures. Pealtvaadates olengi veidi ümarama näoga ja veidi jässakam. Aga kui särgi seljast võtan, siis ikka pekk peki otsas kinni küll . Lõpetuseks märgin veel igaks juhuks ära, et uhke sikspäkk ja varrukasse mitte mahtuv käevars ei ole eesmärk omaette. Tahaksin lihtsalt vaba ajaga midagi kasulikumat teha ja end veidigi liigutada. Kui ka tulemusi ei tule, siis kasvõi hea enesetunde pärast.
×